به نساجی گلی خوش آمدید

پارچه تترون ونوس : مدارسی + ۳ متر عرض

ارسال کالیته پارچه تترون شرکت های زیر رایگان است ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

 • تترون درنا
 • تترون گلناز
 • تترون کاشان
 • تترون بروجرد
 • تترون کمند
 • تترون عمید
 • تترون سیب
 • تترون سهند
 • تترون پارس

ارزانترین پارچه تترون مدارسی را می توانید با خرید بی واسطه از این مجموعه به دست آورید. چرا که این مجموعه به شکل مستقیم با کارخانه تولید کننده پارچه در ارتباط بوده و شرایط خرید پارچه تترون مدارسی با قیمت مناسب را فراهم می آورد.

پارچه تترون به دلیل لطافت بالا و رنگ بندی های زیبا و شفاف جزء بهترین پارچه هایی قرار می ‌گیرند که برای دوخت لباس فرم مدارس در بازار موجود است. داشتن ظاهر یکپارچه در دانش آموزان نظم بیشتری را در مدرسه ایجاد می کند؛ به همین سبب هر سال در ابتدای شروع سال تحصیلی حجم زیادی از پارچه برای تولید لباس فرم مدارس خرید و فروش می گردد.در ایران از پارچه های ترگال و پارچه ترگال کجراه ،پارچه پرشیا و پارچه تترون و پارچه لی استفاده می شود

ارائه ارزانترین پارچه تترون مدارسی در بازار مورد توجه خریداران عمده قرار گرفته و در صورت داشتن کیفیت بالا حجم خرید آن افزایش می یابد.

در ادامه این مطلب نکات مهمی در مورد راهنمای خرید پارچه تترون مدارسی و شرایط خرید پارچه تترون مدارسی ارزان ارائه می دهیم.

ارائه اطلاعاتی در مورد پارچه های تترون مدارسی

به دلیل پیشرفت ‌هایی که در تکنولوژی و صنعت نساجی رخ داده، در حال حاضر انواع پارچه در بازار وجود دارد که برای هر نوع استفاده می توانید مناسب ترین پارچه ها را انتخاب کنید. پارچه های تترون در تنوع بالایی تولید می شوند و برای هر مصرفی می توان از تنوع رنگ بندی و گرماژ مناسب استفاده نمود.

پارچه های تترون که در کارخانجات نساجی زیادی تولید می ‌شوند بیشتر از ۱۵۰ کالیته رنگ بندی داشته و دست خریداران را در بازارهای عرضه و فروش کاملاً باز می ‌گذارند. به دلیل استفاده کردن از رنگ های کاملاً بهداشتی و با کیفیت بالا این رنگ ها به هیچ عنوان آسیبی به پوست بدن وارد نمی کنند.

پارچه تترون مقنعه ای کمند

الیاف پلی استر و پنبه که در روند تولید پارچه های تترون مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل لطافتی که در نخ های آن ها وجود دارد، موجب می ‌شود تا پارچه های نرم، لطیف و کاملاً سبک تولید گردد.

پارچه ‌های تترون مدارسی را در چند عرض پراستفاده تولید می کنند، تا به راحتی برای هر نوع محصولی بتوان از عرض مناسب استفاده کرد. پرکاربردترین عرض های پارچه تترون در بازار شامل موارد ذیل می شود .

 • عرض ۹۰ سانتی متر مناسب برای دوخت مقنعه دانش آموزی
 • عرض ۱۵۰ سانتیمتر مناسب برای دوخت لباس فرم مدارس
 • عرض ۲ متر و پارچه تترون عرض ۳ متر مناسب برای دوخت چادرهای جشن تکلیف دختران در مدل های متفاوت
تترون سهند
تترون سهند

راهنمای خرید پارچه تترون مدارسی

لباس فرم دانش آموزان حدود نیمی از روز به طور پیوسته مورد استفاده قرار می گیرد که در این مدت زمانی دانش آموز با لباس به درس خواندن، بازی و ورزش و فعالیت ‌های دیگر در مدرسه مشغول است.

پس باید از پارچه های با کیفیت بالا و مرغوب برای تولید لباس فرم دانش آموزان استفاده شود. چرا که دانش آموز باید در لباس ها احساس راحتی داشته، تا بتوانند در آرامش به درس توجه کند.

بنابراین اگر مراکز تولیدی لباس فرم مدارس راهنمای خرید پارچه تترون مدارسی را دریافت کرده و متناسب با آن اقدام به خرید نمایند، به شکل بهتری می ‌توانند این البسه را به بازار ارائه دهند.

فروش پارچه نظم دهنده کشو
پارچه تترون

برخی از نکات مهم که در راهنمای خرید پارچه تترون ارائه می گردد، شامل موارد ذیل است:

رنگ پارچه تترون

برای دوخت لباس فرم مدارس از رنگ های مختلف استفاده می کنند که باید در صدر انتخاب‌ های این تولیدکنندگان رنگ های شاد و جذاب قرار بگیرند. نکته مهم اینکه از رنگ هایی که چشم را آزار می دهند برای این لباس ها استفاده نشود.

مقاوم بودن پارچه

مقاوم بودن پارچه در برابر شستشوی مداوم جزء مسائل مهم بوده که بدون از دست رفتن کیفیت، امکان پاک شدن کثیفی ها و آلودگی ها از روی پارچه های لباس فرم امکان پذیر می گردد.

طراحی مدل پارچه

نکته مهم دیگر توجه کردن به مدل و طرح پارچه های لباس فرم است که گاهی اوقات برای پیراهن های فرم امکان استفاده از پارچه های چهارخانه و راه راه نیز وجود دارد و در صورت امکان می توانید از پارچه های تترون طرح دار نیز استفاده نمایید.

کیفیت پارچه

نکته مهم در هنگام خرید پارچه تترون براق نبودن آن بوده؛ زیرا براقیت بیشتر، نشان دهنده وجود الیاف پلی استر است. پس باید از پارچه های تترون مات جهت دوخت لباس فرم مدارس استفاده گردد، تا جذب رطوبت و غرق در این پارچه ها بیشتر صورت بگیرد.

قیمت مناسب پارچه

برخی از مراکز تولیدی به دنبال پیدا کردن ارزانترین قیمت پارچه تترون مدارسی بوده و ممکن است در این مسیر دچار اشتباهاتی شوند. باید با انتخاب مراکز مناسب، قیمت‌ های ارزان تری را بدست بیاورید و از کیفیت پارچه کم نکنید.

پارچه چادر جشن تکلیف تترون نگین

پارچه چادر جشن تکلیف تترون نگین
پارچه چادر جشن تکلیف تترون نگین

ارزانترین پارچه تترون مدارسی را از کجا بخریم؟

پارچه تترون مدارسی جزء پارچه های پرطرفداری است که به خصوص در ابتدای شروع سال تحصیلی، حجم خرید و فروش آن با افزایش چشمگیر روبرو می گردد.

همه خریداران عمده تمایل دارند تا ارزانترین پارچه تترون مدارسی را تهیه کنند؛ اما باید هنگام خرید پارچه های تترون ارزان به کیفیت نیز توجه ویژه‌ ای شود. چرا که کیفیت در لباس فرم مدارس اهمیت بیشتری دارد.

انتخاب مراکز عرضه و فروشی که با حذف کامل واسطه محصولات خود را ارائه می دهند، تأثیر بیشتری در قیمت های مناسب می گذارند. چرا که واسطه ها برای به دست آوردن سود بیشتر بی دلیل بر قیمت پارچه ها می افزایند.

بهترین روش ها برای خرید پارچه تترون مدارسی ارزان عبارتند از:

 • انتخاب کارخانجات تولید کننده مطرح جزء بهترین انتخاب ها قرار گرفته؛ زیرا مستقیم از تولید کننده خرید پارچه تترون مدارسی صورت می گیرد.
 • کارخانجات نساجی برای ارائه محصولات خود در اقصی نقاط کشور سعی کرده اند در شهرهای مختلف نمایندگی ‌های معتبر ایجاد کنند. مراجعه به این نمایندگی ها یک راه حل مناسب برای خرید پارچه ارزان است.
 • در صورتی که دسترسی به کارخانجات و نمایندگی ها برای خریداران میسر نباشد انتخاب سایت های آنلاین معتبر که زیر نظر کارخانجات و نمایندگی های آنها فعالیت می ‌کنند یک راه مناسب برای همه خریداران در اقصی نقاط کشور است.
تترون پارس
تترون پارس

فروش بهترین قیمت پارچه تترون مدارسی

پیدا کردن مرکز فروشی که بتوان پارچه های تترون مدارسی را با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب تهیه کرد، جزء اهداف مراکز تولیدی است. در چنین شرایطی با خیال راحت می توانند با صرف هزینه مناسب محصولات با کیفیت بالایی را تولید و به بازار ارائه دهند.

این مجموعه یکی از بهترین مراکز فعال در زمینه عرضه ارزانترین پارچه تترون مدارسی است. چرا که با حذف کامل واسطه‌ ها قیمت های درب کارخانه را به دست مصرف کننده نهایی می رساند.

در صورتی که تمایل دارید به بهترین قیمت پارچه تترون مدارسی در کنار تنوع بالا از لحاظ رنگ بندی و عرض پارچه دست پیدا کنید، با بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید. کارشناسان متبحر ما می توانند در زمینه انتخاب پارچه های تترون متناسب با شرایط آب و هوایی و نوع نیاز خریدار اطلاعات خوبی را ارائه دهند.

پارچه تترون برای فرم اداری

یکی از مصارف پپارچه تترون در کنار پارچه مازراتی و پارچه فیونا برای فرم اداری است که به دلیل قیمت پایین بسیار محبوب می باشد

مانتو شلوار اداری با پارچه شانتون
مانتو شلوار اداری با پارچه مازراتی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان