به نساجی گلی خوش آمدید

بهترین قیمت طاقه پارچه اسپان باند با خرید از درب کارخانه

قیمت طاقه پارچه اسپان باند به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای دریافت بهترین قیمت طاقه پارچه اسپان باند می توانید با خرید از درب کارخانه توسط این مرکز فروش اقدام کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰


قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا
پارچه اسپان باند از کجا بخرم
پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت
قیمت اسپان باند 40 گرمی
قیمت اسپان باند ۶۰ گرم
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی قیمت هر کیلو پارچه اسپان خرید اینترنتی پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا پارچه اسپان باند از کجا بخرم پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت قیمت اسپان باند ۴۰ گرمی قیمت اسپان باند ۶۰ گرم

پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه اسپان باند جزء منسوجاتی است که تقریباً همه مردم با آن سر و کار دارند اما به دلیل آگاه نبودن از وجود این پارچه ممکن است آن را نشناسند.

پارچه های اسپان باند را جزء منسوجات بی بافت می‌ دانند که از پلیمر های مختلف تولید می شود و در بازار به پارچه های pp معروف می باشد.

معمولا در روند تولید پارچه اسپان باند از الیاف پرس شده فیلامنت با کمک دستگاه های خاص به وجود می‌ آیند استفاده می کنند و از هیچ گونه نخ و تار و پود استفاده نمی شود.

پارچه های اسپان باند را از پلیمرهای مختلفی که از پالایشگاه های نفتی به دست می آیند تهیه می کنند.

معمولا روند تولید این پارچه ها به گونه ای است که پس از تهیه پلیمرهای مخصوص آنها را در کارخانه به دیگ های ذوب انتقال می‌ دهند پس از ذوب شدن پلیمرها مواد مذاب با کمک فشار وارد سوزن های مخصوص می شود.


قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا
پارچه اسپان باند از کجا بخرم
پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت
قیمت اسپان باند 40 گرمی
قیمت اسپان باند ۶۰ گرم
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی قیمت هر کیلو پارچه اسپان خرید اینترنتی پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا پارچه اسپان باند از کجا بخرم پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت قیمت اسپان باند ۴۰ گرمی قیمت اسپان باند ۶۰ گرم

در این قسمت با کمک دستگاه اکسترودر و فشار آوردن به سوزن ‌های سرنگ‌ شکل مواد مذاب به شکل الیاف فیلامنت خارج می‌ شوند.

پس از خروج این الیاف بر روی نوار نقاله هایی آنها را می کشند تا کاملاً صاف و یکدست شود سپس با استفاده از دستگاه های تحت وب و بانددینگ با کمک گرفتن از مواد شیمیایی و مکانیکی پارچه های اسپان باند را تولید می کنند.

الیاف به شکل منظم و یا غیر منظم در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا پارچه های اسپان در عرض ها و گرماژهای متنوع تولید شوند.

بیشترین پلیمرهایی که در روند تولید این پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد پلیمر پلی استر، پلیمر پلی پروپیلن، پلیمر پلی اتیلن و پلیمر پلی امید می باشد که هر کدام از این مواد دارای ویژگی های خاصی است که به پارچه های تولیدی منتقل می کنند.

پارچه های اسپان باند از گرماژ ۱۰ گرم تولید می‌ شوند و تا گرما ۴۰۰ گرم نیز امکان تولید این پارچه وجود دارد هر چه گرماژ بالاتر می‌رود ضخامت پارچه نیز بیشتر می ‌شود معمولاً ضریب بالارفتن گرماژ در پارچه ها برحسب نظم خاصی صورت می گیرد.

همچنین پارچه های اسپان باند در عرض های متنوع از ۶۰ سانتی متر، ۱۰۰ سانتی متر، ۱۶۰ سانتی متر، تولید می ‌شوند و حتی امکان تولید این پارچه تا ۳ متر نیز وجود دارد و کارخانجات برای تولید پارچه در عرض‌ های بالاتر و خاص معمولاً سفارش های عمده را قبول می نمایند.

نکته دیگر در مورد تولید پارچه های اسپان باند این است که تنوع رنگی در این پارچه ها بسیار بالا است زیرا پلیمرهای به کار برده شده خاصیت رنگ پذیری خوبی دارند.

برخی از ویژگی ها و مشخصات خاصی که پارچه های اسپان باند دارند که موجب پر استفاده شدن این پارچه در صنایع مختلف می شود عبارتند از:

 • آنتی باکتریال بودن پارچه های اسپان باند
 • وجود پارچه های اسپان باند به دو شکل آب گریز و آب دوست
 • مقاومت بالا در برابر اشعه فرابنفش خورشید
 • خاصیت آنتی یو وی
 • داشتن لطافت و نرمی خاص
 • مقاومت و استحکام در برابر کشش و فشار

داشتن تمامی موارد ذکر شده در پارچه های اسپان باند سبب شده تا در صنایع مختلفی از این پارچه بتوان استفاده کرد.

برخی از موارد استفاده و کاربرد پارچه های اسپان را به اختصار بیان می کنیم از جمله:

 • صنعت پزشکی
 • صنعت راه و ساختمان
 • صنعت تولید فیلتر
 • صنعت بسته بندی و کاور
 • صنعت کشاورزی
 • صنعت محیط زیست
 • صنعت تولید کالای خواب
قیمت طاقه پارچه اسپان باند

انواع اسپان باند تک و چند لایه

پارچه های اسپان باند در کارخانجات تولیدی به شکل تک لایه و همچنین چند لایه تولید می شوند.

تعداد لایه های پارچه های اسپان باند را با علامت s در کنار پارچه مشخص می‌ کنند در صورتی که پارچه یک لایه باشد با s نشان می‌ دهند و در صورتی که دولایه یا سه لایه باشد با علامت  ۲s و ۳s مشخص می کنند

خوب است بدانیم که امکان تولید پارچه های اسپان باند به صورت چهار لایه و پنج لایه نیز وجود دارد به همین سبب به راحتی می‌ توان از این پارچه ها در بخش های مختلف صنایع استفاده کرد.

البته بیشتر این موارد استفاده از پارچه های اسپان باند چند لایه در صنعت پزشکی و دوخت لباس های مخصوص ایزوله و گان و شان جراحی می باشد.

خوب است بدانید که پارچه ‌های سه لایه را با علامت ‌‌sms نمایش می دهند که علامت m نشان دهنده وجود پارچه ملت بلون در لایه میانی است.

برای تولید لباس های ایزوله معمولاً از اسپان باند های پنج لایه استفاده می کنند که سه لایه از اسپان باند و دو لایه میانی آن از پارچه‌ های ملت بلون می ‌باشد.

پارچه اسپان باند برای تولید ماسک

در حال حاضر به دلیل شرایط ویروس کرونا در جهان استفاده از ماسک برای همه افراد توصیه می شود.

مناسب ترین پارچه برای تولید ماسک پارچه های اسپان باند چند لایه هستند که به خوبی می‌ تواند مانع عبور هرگونه ویروس و باکتری شود.

معمولاً از پارچه های اسپان باند سه لایه برای تولید ماسک استفاده می‌ کنند زیرا در لایه میانی این پارچه ها ملت بلون قرار دارد.

پارچه ملت بلون از ظرافت بیشتری برخوردار است و توانایی جلوگیری از عبور انواع ویروس و میکروب به داخل بدن را دارد.

در برخی از موارد خاص از پارچه های پنج لایه نیز برای تولید ماسک استفاده می کنند.

ماسک ها انواع مختلفی دارند که به صورت ماسک جراحی، ماسک فیلتر دار و ماسک های خانگی در بازار موجود هستند.

 معمولاً برای تولید تمامی این ماسک ها از پارچه های اسپان باند و ملت بلون در چندین لایه متنوع استفاده می شود.

پارچه لمینت تنفسی چیست؟


تفاوت پارچه اسپان باند و ملت بلون

پارچه های ملت بلون و پارچه اسپان باند تقریباً از پلیمرهای یکسان تولید می شوند، تمامی دستگاه های تولید این دو پارچه نیز با یکدیگر مشابه هستند.

اما تفاوت عمده ‌ای که پارچه ملت بلون با اسپان باند دارند در بخش نهایی تولید پارچه می باشد.

پارچه های اسپان باند پس از انتقال به سوزن ‌های سرنگ شکل و فشار توسط دستگاه اکسترودر به صورت الیاف خارج شده و بر روی نوار های نقاله قرار می گیرند تا پس از سرد شدن تحت کشش و فشار قرار بگیرد.

اما برای تولید پارچه های ملت بلون پس از فشار وارد آوردن اکسترودر به سوزن‌ های سرنگ‌ شکل با کمک گرفتن از گرما و فشار بالا الیاف مذاب را به صورت کاملاً نازک در می آورند.

هر چه این الیاف نازک تر باشد خاصیت پارچه های تولیدی نیز بیشتر می‌ شود.

 کمک گرفتن از دو عامل گرما و فشار موجب به وجود آمدن الیاف ظریف تر شده و پارچه های ملت بلون به صورت لطیف تر و نرم تر تولید می شوند.

پس مهمترین تفاوتی که بین پارچه اسپان باند و ملت بلون وجود دارد توانایی جذب بالا تر این پارچه و نرمی و لطافت آن می‌ باشد.

قابلیت چاپ بر روی پارچه های اسپان باند

پارچه های اسپان باند قابلیت چاپ پذیری خوبی دارند و به راحتی امکان چاپ هر گونه لوگو، آرم و تبلیغ بر روی آنها وجود دارد.

با کمک گرفتن از دو روش چاپ فلکسو و سیلک بر روی پارچه های اسپان باند می توان هر گونه طرحی را چاپ کرد.

چاپ فلکسو یک نوع چاپ سریع و ارزان قیمت است که برای چاپ عمده مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ سیلک از کیفیت رنگ بالاتری برخوردار است اما به دلیل گران بودن از لحاظ اقتصادی صرفه برای چاپ های عمده ندارد و بیشتر در موارد با حجم کم از این چاپ استفاده می کنند.

قابلیت بالای چاپ برای پارچه های اسپان باند موجب شده تا از این پارچه در کارهای تبلیغاتی استفاده های زیادی کنند و به عنوان یک بنر تبلیغاتی متحرک با تولید ساکهای تبلیغاتی از این پارچه ها استفاده می شود.

قیمت طاقه پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند در مصارف بیمارستانی

در حال حاضر به دلیل وجود و شیوع ویروس های مختلف و به خصوص کرونا لازم است تا تمامی منسوجات مورد استفاده در بیمارستان ها به طور مرتب مورد شستشو قرار گرفته و ضدعفونی شوند تا از انتقال بیماری به افراد دیگر جلوگیری گردد.

پارچه اسپان باند جزء بهترین منسوجاتی است که می‌ توان در بخش مختلف بیمارستانی از آن استفاده کرد زیرا این پارچه ها دیگر نیاز به شستشو ندارند و پس از پایان استفاده به راحتی دور انداخته می شوند.

ارزان بودن قیمت پارچه های اسپان باند و راحت بودن مراحل تولید آن سبب شده تا استفاده از این پارچه در بخش ‌های مختلف بیمارستان روز به روز گسترش پیدا کند.

در اینجا به برخی از مهمترین مصارف پارچه های اسپان باند در بیمارستان ها اشاره می کنیم از جمله:

 • برای تولید لباس بیمار در بستری های موقت و بخش های ام ار آی و ارتوپدی
 • برای تولید گان و شان جراحی مخصوص اتاق عمل برای پزشک و بیمار
 • در تولید انواع کلاه و محافظ کفش برای ورود به بخش های عفونی و ویژه
 •  برای تولید انواع پد های بهداشتی مناسب بانوان و همچنین پوشک های کودکان
 • به عنوان دستمال های تنظیف با رایحه های مختلف

بهترین پارچه اسپان باند را از کجا تهیه کنیم؟

قیمت طاقه پارچه اسپان باند برای تمامی افرادی که به این محصول به شکل عمده نیاز دارند مورد اهمیت می باشد.

با توجه به موارد استفاده متعدد و گوناگون یکی از پارچه های اسپان باند در بخش‌ های مختلف پزشکی و صنایع دیگر می شود بهتر است تا این پارچه ها را از مراکز معتبر تهیه کنید.

ممکن است برایتان این سوال به وجود بیاید که بهترین پارچه اسپان باند را از کجا تهیه کنیم؟

برای دادن پاسخ این سوال باید بگوییم که بهتر است تا بهترین پارچه اسپان باند را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از طریق مراکز معتبر و عرضه مستقیم تهیه کنید.

خرید مستقیم و بدون واسطه پارچه های اسپان باند موجب می‌شود تا با حذف واسطه ها از افزایش قیمت های بی دلیل جلوگیری کرده و این پارچه با مناسب ترین قیمت ممکن در بازار به دست مصرف کننده نهایی برسد.

بهترین پیشنهاد برای خرید های مستقیم انتخاب کارخانجات تولیدی پارچه های اسپان باند می باشند که با مراجعه حضوری به درب کارخانه می توانید این پارچه را در تنوع بالا و اطمینان از کیفیت خوب تهیه کنید.

اما ممکن است برای همه افراد با مراجعه به کارخانه‌ ها امکان پذیر نباشد پس این افراد و البته همه مشتریان و خریداران می‌ توانند از طریق سایت های آنلاین معتبر که به شکل مستقیم با کارخانجات تولیدی همکاری می کنند خرید خود را انجام دهند.

عوامل موثر در قیمت طاقه پارچه اسپان باند

قیمت طاقه پارچه اسپان باند می‌تواند نقش تاثیر گذاری در حجم خرید مصرف کنندگان داشته باشد.

هر چه این پارچه از قیمت مناسب تری برخوردار باشد امکان خرید آن به شکل عمده تر نیز وجود دارد.

اما خوب است بدانید که عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند در قیمت طاقه پارچه اسپان باند تاثیر گذار باشد در اینجا به بررسی برخی از عوامل مهم و موثر در قیمت طاقه پارچه اسپان باند می‌پردازیم از جمله:

 • پارچه های اسپان باند در تنوع بالا از لحاظ گرماژ تولید می شوند که انتخاب گرماژ مناسب یکی از عوامل موثر در قیمت آن است.
 • همچنین پارچه های اسپان باند در عرض های گوناگون تولید می شود که برخی از آنها موارد استفاده بیشتری دارند.
 • کیفیت پارچه های اسپان باند که به شکل مستقیم به کیفیت مواد اولیه و دستگاه های تولید کننده مرتبط می باشد.
 • تنوع در رنگ بندی پارچه های اسپان باند نیز جزء عوامل مهمی است که ممکن است برقیمت تاثیرگذار باشند زیرا برخی از رنگ ها موارد استفاده و کاربرد بیشتری دارند.
 • حجم سفارش برای خرید پارچه های اسپان باند نیز از عوامل مهم است که کاملاً می تواند بر قیمت عرضه این محصول تاثیر داشته باشد.
 • میزان عرضه پارچه به بازار و تقاضا برای تهیه آن به شکل مستقیم با یکدیگر ارتباط دارد هر چه میزان تقاضا بیشتر باشد در نتیجه قیمت محصول بیشتر می شود.

سفارش آنلاین پارچه اسپان باند و مزایای آن

روش های زیادی برای خرید پارچه های اسپان باند وجود دارد که انتخاب هر روش می‌ تواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد.

در حال حاضر به دلیل پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن بیشتر مردم به فضای مجازی و اینترنت خریدهای اینترنتی رو به گسترش می باشد.

سفارش آنلاین پارچه اسپان باند می تواند مزایای زیادی برای خریداران به وجود بیاورد بهترین مزیتی که ممکن است در سفارش‌ آنلاین برای خریدار پیش بیاید قیمت طاقه پارچه اسپان باند است که کاملا مناسب عرضه می گردد

اما لازم است بدانید که علاوه بر قیمت مناسب خرید آنلاین پارچه اسپان باند مزایای زیاد دیگری دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز
 • وجود تنوع بالای پارچه ها از لحاظ رنگ، ضخامت و همچنین عرض
 • استفاده از مشاورین حاضر در سایت به صورت کاملا رایگان
 • ارسال محصولات خریداری شده مطابق با کالیته رنگی عرضه شده در سایت
 • ارسال پارچه های اسپان باند خریداری شده در کمترین روز کاری

فروش عمده پارچه یکبار مصرف با قیمت کارخانه

در حال حاضر موارد استفاده از پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی گسترش زیادی داشته است.

برای تمامی مراکز تولیدی منسوجات بیمارستانی خرید عمده پارچه های یکبار مصرف مورد اهمیت می باشد.

انتخاب این مرکز فروش عمده پارچه یکبار مصرف با قیمت کارخانه می تواند جزء بهترین انتخاب ها از لحاظ اقتصادی و همچنین اطمینان از کیفیت محصولات تهیه شده باشد.

قیمت طاقه پارچه اسپان باند در این مرکز فروش عمده کاملاً مطابق درب کارخانه عرضه می گردد زیرا این مرکز با داشتن ارتباطات گسترده و مناسب با بهترین کارخانجات تولید پارچه های اسپان باند این محصولات را با حذف واسطه ها تهیه می کند.

در صورتی که به خرید عمده پارچه یکبار مصرف نیاز دارید همین حالا با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید تا مناسب ترین پارچه ها را با قیمت ‌های درب کارخانه تهیه کنید.

مرکز فروش عمده تلاش می کند تا با کیفیت ترین پارچه های اسپان باند را عرضه کرده و قیمت طاقه پارچه اسپان باند را کاملاً مناسب اعلام کند تا بدین وسیله مشتریان بیشتری را جذب کرده و سود قابل ملاحظه ‌ای را به دست بیاورند.


قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی کاماش
پارچه اسپان باند از کجا بخرم
پارچه اسپان باند از کجا بخرم کاماش
قیمت اسپان باند ۴۰ گرمی
قیمت اسپان باند ۶۰ گرم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان