به نساجی گلی خوش آمدید

بهترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید…

  • آشنایی با مشخصات بهترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
  • روند تولید پارچه فلامنت پنبه چهارخونه
  • قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در بازار
  • بزرگترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به شکل مستقیم

قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در ایران به عوامل زیادی بستگی دارد که این مجموعه با فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی واسطه ها را حذف کرده و امکان ارائه بهترین پارچه فلامنت پنبه را با قیمت مناسب فراهم آورده است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ها انواع و اقسام گوناگونی داشته که پارچه فلامنت پنبه چهارخونه یکی از پرطرفدارترین آنها بوده که می‌ توان از آن برای تولید البسه بیماران استفاده نمود.

بهترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی توسط کارخانجات معتبر تولید می ‌شود که از مواد اولیه با کیفیت بالا و ماشین آلات پیشرفته و به روز استفاده می ‌کنند.

در صورت نیاز به تهیه پارچه فلامنت جهت آشنایی با بهترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی و دریافت مناسب ترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی تا پایان این مطلب همراه ما بمانید.

آشنایی با مشخصات بهترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

تولید پارچه فلامنت در داخل کشور توسط کارخانجات نساجی مختلفی صورت می گیرد که می ‌تواند نیاز بازار داخلی را تامین کرده و همچنین جایگاهی را در بازارهای بین‌المللی به دست بیاورند.

برای تولید پارچه های فلامنت از الیاف فلامنت با کیفیت بالا و کاملا یکدست به همراه الیاف پنبه خالص استفاده می کنند.

به دلیل استفاده از الیاف فلامنت در پارچه ها، مقداری خاصیت کشسانی داشته و با به کارگیری الیاف پنبه، پارچه از لطافت بالایی برخوردار می گردد.

پارچه فلامنت بیمارستانی در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید شده و معمولاً به صورت ساده در رنگ های آبی و صورتی و در طرح‌ های چهارخانه و راه راه تولید می گردد.

جهت آشنایی بیشتر با مشخصات بهترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به برخی از آن اشاره می کنیم:

  • پارچه ها از نرمی و زیردست بسیار خوبی برخوردار هستند.
  • قابلیت کشسانی پارچه فلامنت موجب شده تا استفاده از آن آسان تر گردد.
  • مواد مورد استفاده در رنگرزی این پارچه ها به گونه ‌ای است که هیچ نوع حساسیت پوستی برای افراد به وجود نمی ‌آورد.
  • نحوه رنگرزی پارچه های فلامنت به شیوه ای صورت می‌ گیرد که ثبات رنگی بالایی داشته و در حین شستشو رنگ پس نمی دهد.
  • پارچه های فلامنت در گرماژهای مختلف از ۱۳۰ گرم تا ۱۶۰ گرم تولید می شود که برای هر نوع کاربردی می ‌توان از مناسب ترین نوع پارچه استفاده کرد.
  • وزن این پارچه ها بسیار سبک بوده و هیچ گونه فشاری در حین پوشش برای بیماران به وجود نمی آورد.
قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

روند تولید پارچه فلامنت پنبه چهارخونه

معمولاً پارچه های فلامنت در کارخانجات تولیدی به صورت ساده تولید می ‌شوند و پس از تولید نهایی با تراکم بافت های مختلف متناسب نیاز بازار، اقدام به چاپ طرح های مورد نظر بر روی آن می کنند.

در هنگام طراحی پارچه بیمارستانی لازم است، تا ابتدا شابلون طرح موردنظر آماده گردد، فقط کافیست یک بار شابلون طراحی شده و برای دفعات بعد به راحتی می ‌توان از شابلون ها استفاده کرد.

پس از آماده شدن شابلون ها مرحله پیاده ‌سازی طرح بر روی پارچه فلامنت بوده که در رنگ های مورد نظر انجام می پذیرد.

تولید پارچه فلامنت پنبه چهارخونه در کارخانه در چندین طرح مختلف صورت می‌ گیرد که از هر کدام از آنها برای دوخت البسه های گوناگون استفاده می کنند.

پس از آماده سازی پارچه فلامنت چهارخونه آن را به صورت طاقه ‌های رولی یا کتابی در متراژهایی از ۵۰ متر تا ۱۵۰ متر آماده و به بازار ارائه می ‌دهد.

البته در حال حاضر اغلب مراکز تولیدی که به پارچه های فلامنت نیاز دارند، ترجیح می دهند تا این پارچه را به صورت رول تهیه کنند؛ زیرا کارگاه ها مجهز به دستگاه های رول بازکن بوده که در زمان صرفه جویی می شود.

قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در بازار

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی و پارچه تترون بیمارستانی جزء پارچه های لازم و ضروری در این محیط ها هستند که برای دوخت لباس بیماران خانم و آقا در رنگ ‌های مناسب مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224
پارچه-تترون-بیمارستانی-۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

همچنین از این پارچه ها در بیمارستان ها جهت روتختی و ملحفه نیز استفاده می شود که لازم است تا از نوع مرغوب و با کیفیت بالا تهیه گردد.

حجم بالای استفاده از این پارچه ها در مراکز درمانی موجب شده تا اغلب تولید کنندگان به دنبال تهیه پارچه های فلامنت ارزان تر در بازار باشند.

دسترسی به قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در بازار از طریق مراجعات حضوری به مراکز عرضه و فروش و یا با کمک گرفتن از سایت های آنلاین امکان پذیر است.

معمولاً در بازارهای عرضه و فروش این پارچه ها با خیال راحت می توانید به تنوع بالای این پارچه دسترسی پیدا کرده و به دلیل وجود رقابت تنگاتنگ بین فروشندگان، قیمت های مقرون به صرفه تری را به دست آورید.

به طور کلی برخی از عوامل اقتصادی و عوامل فنی بر قیمت گذاری پارچه فلامنت تاثیر می گذارند که منجر به ارائه قیمت نهایی آن در بازار می گردد.

برخی از عوامل فنی مانند نوع الیاف مورد استفاده در روند تولید دستگاه های بافندگی و کیفیت رنگ به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها، تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی آن دارد.

همچنین عوامل دیگری مانند نوسانات موجود در بازار، میزان عرضه و تقاضای پارچه در زمان های مختلف و تغییرات قیمتی مواد اولیه می ‌توانند بر قیمت پارچه ها موثر باشند.

قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به شکل مستقیم

پارچه فلامنت پنبه در گروه پارچه های پر استفاده بیمارستانی قرار گرفته که توسط واحدهای صنعتی و کارخانجات بافندگی معتبر به بازار عرضه می شود.

تولید کنندگان البسه بیمارستانی از مشتریان عمده این پارچه ها هستند که در متراژهای بالا اقدام به خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می‌ کنند.

این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به شکل مستقیم مطرح است؛ زیرا با تولیدکنندگان برند و معتبر در ارتباط می باشد.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با حذف واسطه ها منجر به ارائه قیمت های مقرون به صرفه می گردد که موجب شده تا خریداران عمده بتوانند حجم بیشتری از پارچه را با صرف هزینه مناسب تهیه کنند.

در صورتی که قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی برای شما اهمیت دارد؛ بهتر است تا با کارشناسان این مجموعه جهت ثبت سفارشات و خرید خود تماس برقرار نمایید.

از مهمترین مزیت هایی که از تماس با کارشناسان مجموعه به دست می ‌آورید، دسترسی به تنوع بالا، دریافت مشاوره به صورت رایگان و پرداخت هزینه مقرون به صرفه می باشد.


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان