به نساجی گلی خوش آمدید

بهترین پارچه لی پنبه لباس کار زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • یک لباس کار خوب چه ویژگی هایی دارد؟
 • چرا پارچه لی مناسب لباس کار است؟
 • بهترین پارچه لی پنبه لباس کار از کجا بخرم؟
 • فروش عمده بهترین پارچه لی لباس کار ارزان

بهترین پارچه لی پنبه لباس کار عرضه شده زیر قیمت بازار در این مجموعه، تضمین کیفیت محصول تولیدی از این پارچه است. همین حالا برای خرید عمده پارچه لباس کاری درجه یک، اقدام کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

اهمیت انتخاب یک پارچه مناسب لباس کار، سبب شده تا تولیدی های لباس کاری برای مشاغل گوناگون، دغدغه و نگرانی های خاص خود را داشته باشند. چرا که می دانند در صورت اشتباه در انتخاب پارچه مصرفی، ممکن است کیفیت تولیدی آنها پایین آمده و ضمن کاهش قدرت فروش، با خسارات سنگین مالی هم مواجه می گردند.

آیا می دانید که اولا یک لباس کار خوب، چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بهترین پارچه های لباس کاری موجود در بازار کدام اند؟ چرا پارچه لی پنبه لباس کار یکی از پارچه های مناسب برای تولید لباس کار می باشد؟

یک لباس کار خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در درجه اول باید بدانید که برای کدام دسته از مشاغل، قرار است لباس تولید کنید تا بتوانید پارچه مناسبی را برای کارکنان آن مشاغل، طراحی و تولید نمایید.

اما به طور کلی لباس های کاری که مدام و هر روزه توسط کارکنان پوشیده می شوند و سپس شستشو داده شده و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند، قطعا بایستی از کیفیت بالا و مقاومت خوبی در برابر شستشو برخودار باشند.

پس در انتخاب پارچه ی مناسب لباس کار، اولین نکته مقاومت این پارچه ها در برابر مواد شوینده می باشد. مورد بعدی مقاومت کشسانی و ساییدگی لباس های کار است. چرا که این لباس ها قرار است تن افرادی رود که مدام در حال فعالیت هستند و اگر مقاوم در برابر کشش و ساییدگی یا حتی پارگی نباشند، به زودی از بین خواهند رفت و دیگر قابل استفاده نیستند.

به همین سبب باید پارچه ای برای دوخت انواع لباس های کاری انتخاب گردد که آهار مناسبی داشته و به خوبی در برابر عوامل فیزیکی که منجر به کشش یا ساییدگی پارچه می شوند، مقاوم باشد.

کیفیت بافت پارچه لباس کاری، تراکم بافت استاندارد، عدم تغییر رنگ در کوتاه مدت و عدم ایجاد حساسیت های پوستی، از دیگر ویژگی های یک لباس کار خوب است که تمامی این موارد رابطه مستقیمی با جنس پارچه لباس کار داشته اند.

از جمله انواع پارچه های پرفروش در زمینه تولید انواع لباس های کار، می توان به این پارچه ها اشاره کرد:

 • پارچه لی پنبه لباس کار
 • پارچه کجراه لباس کاری
 • پارچه فاستونی
 • پارچه های پیراهنی و غیره

اما آیا می دانید که چرا پارچه لی پنبه لباس کاری تبدیل به یکی از پارچه های پرفروش در زمینه تولید انواع لباس کار در حوزه های مختلف شده است؟ بهترین پارچه لباس کاری لی را از طریق کدام مراکز فروش در بازار می توان به صورت عمده و تناژ بالا خریداری کرد؟

بهترین پارچه لی پنبه لباس کار

چرا پارچه لی مناسب لباس کار است؟

همانطور که متوجه شدید یکی از پارچه های مناسب برای دوخت و تولید لباس های کاری؛ پارچه لی پنبه است. پارچه لی پنبه لباس کاری با توجه به ضخامت و گرماژی که داشته، در دو دسته روانه بازارهای فروش پارچه لباس کاری می گردد:

 • پارچه لی ضخیم ۵۸۰ گرم لباس کار
 • پارچه لی کاغذی ۳۳۰ گرم لباس کار

در این میان پارچه لی ۵۸۰ گرمی، با توجه به ضخامت بیشتر، تراکم بافت بالاتر و به طور کلی دوام و مقاومت سایشی و کششی خوبی که داشته، می تواند در بیشترین مصارف تولید لباس های کار، مورد استفاده تولیدی ها قرار بگیرد.

پارچه لی پنبه لباس کاری اگر در بهترین کیفیت خود تولید شده باشد، می تواند تمامی ویژگی های یک پارچه لباس کاری خوب و درجه یک را دارا باشد. از جمله این موارد می توان به مقاومت در برابر پارگی، ضد اشعه های جوشکاری، عدم ایجاد حساسیت های پوستی، وزن مناسب، عدم رنگ دهی و ثبات در رنگ و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

بهترین پارچه لی پنبه لباس کار از کجا بخرم؟

با توجه به خصوصیات و مشخصاتی که از پارچه لی پنبه لباس کاری مطرح کردیم، آیا می دانید که چگونه می توان در بازارهای پر از واسطه گری امروزی، بهترین پارچه لی مناسب لباس کار را خریداری کرد؟

شایان ذکر است که امروزه پارچه های لی اگر چه در تولید داخل به صورت سنگشور نیز عرضه شده، اما غالبا این پارچه ها وارداتی هستند. پس طبیعی است که شما نگران کیفیت پارچه لی پنبه لباس کاری موجود در بازار باشید.

متأسفانه برخی از عرضه کنندگان ناشناخته در بازار پارچه، ممکن است پارچه های لی مخصوص لباس کار را با کیفیت پایین و قیمت ارزانی عرضه کنند. در این میان افرادی که کیفیت را فدای قیمت کرده، فریب ظاهر این مراکز را خورده و اقدام به خرید عمده پارچه لی پنبه لباس کاری می کنند که اصلا کیفیت خوبی ندارد.

این تولیدی ها، پس از تولید لباس های کار، با مشاهده کیفیت پایین محصولات تولیدی خود، ضمن مواجهه با کاهش قدرت فروش، خسارات مالی گوناگونی را هم متحمل می گردند.

پس راه چاره خرید بهترین پارچه لی لباس کاری چیست؟

فروش عمده بهترین پارچه لی لباس کار ارزان

اگر شما هم نگران چگونگی خرید پارچه لی پنبه لباس کار با قیمت مناسب و تضمین در کیفیت هستید، حتما راه های گوناگونی را برای خرید اتخاذ نموده اید. یا ممکن است به بازارهای فروش پارچه به صورت حضوری رفته و پس از دست و پنجه نرم کردن با دلالان زیاد، هیچ چیزی عایدتان نشده است!

یا اینکه خواستید خرید اینترنتی پارچه لی لباس کاری را تجربه کنید، اما نمی دانستید که به کدام یک از مراکز فروش آنلاین پارچه، می شود اطمینان نمود!

باید گفت که اگر شما هم می خواهید بهترین پارچه لی پنبه لباس کار را با قیمت مناسب تری به صورت اینترنتی خرید کنید، انتخاب شما باید مراکزی باشد که:

 1. با کارخانجات معتبر تولید کننده یا وارد کننده، ارتباط مستقیم و بی واسطه دارند.
 2. مشاوره های رایگان قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه را به شما ارائه می دهند.

تنها در این صورت است که می توانید با دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم، خرید انواع پارچه لی لباس کاری را انجام دهید که همان کیفیت و قیمت دست اول کارخانه است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان