به نساجی گلی خوش آمدید

بهترین پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس ارزان قیمت

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس ارزان قیمت را می توانید از طریق مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه تهیه نمایید. جهت خرید بهترین پارچه پرشیا مکانیک با قیمت ارزان کارشناسان این مجموعه می ‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

آیا می‌دانید در هنگام خرید بهترین پارچه مدارسی چه ویژگی هایی را باید مد نظر قرار دهید؟

آیا پارچه پرشیا مکانیک فوت را می شناسید؟

در صورتی که در بازارهای عرضه و فروش قصد تهیه پارچه هایی با کیفیت بالا، بدون کسر پارچه در هنگام شستشو و اتو و گرماژ مناسب و ثبات رنگی دارید، پارچه پرشیا مکانیک مدارسی بهترین گزینه محسوب می گردد.

برای آشنایی بیشتر با بهترین مراکز عرضه و فروش پارچه مدارسی ارزان قیمت و شناخت بهترین مرکز عرضه و فروش آن در ادامه اطلاعات بیشتری را ارائه می دهیم.

معرفی پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس جزء پارچه های محبوب و پرمصرف حال حاضر بوده که موجب جلب توجه خریداران عمده شده است و در بازارهای سراسر کشور به دلیل استقبال بالا از این پارچه، به صورت عمده به فروش می رسد.

پارچه پرشیا مکانیک در کارخانجات داخل کشور با استفاده از به روزترین ماشین آلات تولید می گردد و با وجود دستگاه های پیشرفته سرعت بافت آن به نسبت سایر پارچه های دیگر بالاتر است.

در روند تولید این پارچه از سه الیاف درجه یک فلامنت، پلی استر و الیاف سلولزی استفاده می ‌کنند که به دلیل وجود الیاف سلولزی و فیبرهایی که در این الیاف وجود دارد، پارچه های قابل تنفس تولید می شوند.

تراکم بافت این پارچه ها به گونه ای است که در زیر اتو و شستشو به هیچ عنوان دچار کسر پارچه نمی ‌شود، به همین سبب مناسب ترین پارچه ها برای تولیدی ها و دوخت لباس های فرم به صورت عمده قرار می گیرد.

پارچه را با گرماژی در حدود ۲۴۰ گرم تولید می کنند، تا بدون بدن نمایی و با داشتن بافت سبک و نرم و لطیف مناسب برای دوخت لباس فرم مدارس و مهد کودک ها هم قرار بگیرد.

نکات مهم در انتخاب بهترین پارچه مدارسی

پارچه های مناسب برای دوخت لباس فرم مدارس در گروه منسوجاتی است که توسط نساجی های بسیار زیاد تولید می ‌شود. چرا که لباس های فرم مدارس هر ساله دچار تغییر شده و حجم خرید و فروش آنها در بازار گسترش چشمگیری پیدا می ‌کند.

پارچه های زیادی جهت تولید لباس فرم مدارس در کارخانجات طراحی و تولید می ‌شوند که هر کدام از این پارچه ها از مشخصات و ویژگی ‌های خاصی برخوردارند. لازم است که با شناخت برخی از ویژگی ‌های خاص پارچه های مناسب برای دوخت لباس مدارس، تولید کنندگان با توجه به جامعه هدف و شرایط آب و هوایی بهترین پارچه را انتخاب نمایند.

از فاکتورهای بسیار مهمی که در هنگام انتخاب بهترین پارچه مدارسی باید مد نظر تولید کنندگان قرار بگیرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تنوع در رنگ بندی

معمولا دانش آموزان در گروه ‌های سنی مختلف و مقاطع تحصیلی گوناگون احتیاج به لباس فرم دارند و برای هر رده سنی لازم است که از رنگ خاصی استفاده شود. پس انتخاب پارچه هایی که تنوع رنگ بندی دارند می تواند دست تولید کنندگان را در انتخاب محصول مناسب باز بگذارد.

کیفیت پارچه

لباس دانش آموزان باید به طور مرتب مورد شستشو قرار بگیرد، پس داشتن کیفیت بالا که در طی شستشوهای مداوم از بین نرود، جزء ویژگی ‌های خاص این پارچه‌ ها محسوب می گردد.

بدن نما نبودن

بدن نما نبودن یک پارچه از اولویت های ویژگی ‌های منسوجات مناسب برای دوخت لباس فرم مدارس است.

سبک بودن

داشتن وزن سبک برای دوخت لباس فرم دانش آموزان و به خصوص مقاطع ابتدایی از اهمیت بیشتری برخوردار می گردد.

مقاومت در برابر پاره شدن

برخورداری از تراکم بافت بالا و الیاف مستحکم مهم بوده؛ زیرا که دانش آموزان در طی بازیگوشی های روزانه ممکن است چندین بار به زمین بخورند و مقاومت پارچه می تواند هم از بدن آنها محافظت کند و هم منجر به تهیه لباس جدید نمی شود. 

تمامی ویژگی هایی که در اینجا ذکر شد، را می توانید به راحتی در پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس مشاهده کنید. چرا که این پارچه از بهترین الیاف طبیعی و مصنوعی در کنار یکدیگر تولید می گردد.

ویژگی های بهترین مرکز فروش پارچه پرشیا مکانیک مدارسی

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس جزء پارچه های پرکاربرد در بازار قرار می گیرد که برای تولید انواع لباس فرم و بخصوص لباس مدارس کاربرد دارد. مراکز تولید کننده لباس فرم که با مدارس همکاری داشته، به حجم عمده از این پارچه نیاز پیدا می کنند.

 خرید پارچه مدارسی ارزان قیمت جزء اولویت های تولید کنندگان پس از کیفیت قرار می گیرد به همین سبب به دنبال یافتن بهترین مرکز فروش پارچه پرشیا مکانیک بوده تا بتوانند این پارچه ‌ها را ضمن کیفیت بالا با قیمت ارزان تر تهیه نمایند.

در این بخش قصد داریم ویژگی های بهترین مرکز فروش پارچه پرشیا مکانیک مدارسی و تمامی پارچه های مدارسی را ذکر کنیم؛ تا با بررسی آنها خریداران عمده با خیال راحت بتوانند خریدهای خود را انجام دهند.

برخی از ویژگی های بهترین مرکز فروش پارچه پرشیا مکانیک عبارتند از:

  • در این مراکز تمامی جزئیات مربوط به هر پارچه از قبیل جنس پارچه، الیاف به کار رفته شده در آن، طرح و مدل کاملاً مشخص می‌ گردد، تا خریدار با توجه به شرایط، بودجه و نیاز خود بهترین را انتخاب کند.
  • موارد دیگری مانند گرماژ، نقش پارچه، عرض پارچه هم جزء مواردی است که می ‌تواند در انتخاب خریدار تأثیر بگذارد.
  • در این مراکز اغلب طاقه های پارچه در متراژ کامل و بدون زدگی ارائه می گردد.
  • تکمیل بودن کالیته رنگ بندی پارچه ها سبب شده تا مشتری متناسب با بازار هدف خود رنگ های مناسب انتخاب کند.
  • پارچه های ارائه شده از بالاترین کیفیت رنگرزی برخوردار بوده و این کیفیت کاملاً ضمانت می گردد.
  • در صورت نیاز مجدد امکان تکمیل سفارش پارچه وجود دارد.
  • در صورت نیاز به پارچه خاص امکان دریافت سفارش بافت فراهم می آید.

ارائه بهترین پارچه پرشیا مکانیک از درب کارخانه

یک مرکز خرید که پارچه های خریداری شده را از درب کارخانه تولید کننده ارسال کند تأثیر زیادی در هزینه های نهایی خریداران می گذارد. چرا که هزینه های حمل و نقل در این روش ارسال تا حد چشمگیری کاهش می یابد.

این مجموعه یکی از بهترین ها در این حوزه است که بهترین پارچه پرشیا مکانیک را از درب کارخانه تولید کننده بدون حضور هیچ واسطه ای به دست مصرف کننده نهایی می‌ رساند.

فروش مستقیم و ارسال از کارخانه جزء ویژگی ‌های خاص این مجموعه بوده که سبب ارائه پارچه‌ ‏پرشیا لنین مکانیک فوتوس در تنوع رنگ بندی می ‌گردد.

به همین سبب خریداران عمده با خیال راحت می توانند بهترین نوع پارچه ها را به صورت یک جا تهیه نمایند. چرا که دیگر بدون نیاز به گشت و گذار در بازار فروش برای تکمیل کالیته رنگی، می توانند پارچه ها را تهیه نمایند. 

معایب پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس
مدل مانتو با پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس
قیمت پارچه لنین مکانیک فوتوس فوتوس
قیمت پارچه لنین مکانیک فوتوس پرشیا
پارچه پرشیا گرم بالا مشکی لنین مکانیک فوتوس
انواع پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس
پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس مناسب چه فصلی است
پارچه کرپ پرشیا لنین مکانیک فوتوس مشکی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان