به نساجی گلی خوش آمدید

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت باورنکردنی

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت باورنکردنی را می توانید در کمترین زمان ممکن از طریق این سایت، سفارش خرید اینترنتی و بدون هیچ واسطه ای دهید. مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ ارسال قواره و نمونه پارچه رایگان

پارچه کجراه یکی از انواع پارچه های ترگال تولید شده با ضخامت بیشتر است که به واسطه همین ضخامت، تراکم بافت بالا و دوام خوبی که داشته، مصارف زیادی را دارد. در حال حاضر بسیاری از کارگاه های تولید کننده البسه و پوشاک در حوزه های زیر، از انواع پارچه های کجراه استفاده می نمایند:

  • لباس بیمارستانی
  • انواع لباس کار و لباس فرم اداری
  • لباس فرم مدارس

بنظر می رسد که پس از استفاده پارچه کجراه در تولید انواع لباس کار، این پارچه مصارف خوبی را در تولیدات بیمارستانی داشته است. بنظر شما چرا پارچه کجراه مناسب تولیدات بیمارستانی است؟ بهترین پارچه کجراه بیمارستانی چه مشخصاتی داشته و از طریق کدام یک از مراکز فروش پارچه امکان خرید دارد؟ قیمت پارچه کجراه بیمارستانی به چه عواملی بستگی داشته است؟

چرا پارچه کجراه مناسب مصارف بیمارستانی است؟

اگر شما هم در زمینه تولید انواع لباس و منسوجات بیمارستانی فعالیت دارید، می دانید که پارچه های گوناگونی امکان استفاده در تولیدات این حوزه را دارند. در این بین آن دسته از پارچه هایی که با مشخصات منحصربفردتری تولید شده، بیشترین نرخ فروش را شامل می گردند.

پارچه ترگال یکی از نام های آشنا در حوزه مصارف بیمارستانی است که در دو کالیته پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه عرضه می گردد. این پارچه ها هر دو با عرض ۱۵۰ سانتی متر عرضه شده، اما در وزن با هم تفاوت دارند.

پارچه کجراه بیمارستانی دارای وزن بیشتری بوده و با گرماژ ۲۶۰ الی ۳۰۰ گرمی تولید می گردد. از همین روی دارای ضخامت بیشتر، استحکام و دوام بالا و غیره نسبت به پارچه ترگال ساده بیمارستانی با گرماژ ۲۴۰ گرمی، برخوردار بوده است.

از دیگر ویژگی ها و مشخصاتی که سبب شده تا پارچه کجراه یکی از گزینه های مصرفی در تولیدات بیمارستانی باشد، می توان به این موارد اشاره داشت:

  1. این پارچه از ثبات سایشی و کششی فوق العاده ای برخوردار است.
  2. ضد آبژاول تولید شده و در اثر شستشو با مواد ضد عفونی کننده، کیفیت رنگ و بافت خود را از دست نمی دهد.
  3. آهار مناسب دارد، یعنی در برابر پارگی هم مقاوم است.
  4. به هیچ وجه مایعات را به خود جذب نمی کند.

پارچه کجراه از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و هر چه مواد اولیه در تولید و رنگرزی این پارچه مرغوبتر باشد، قطعا درصد بالاتری از هر ویژگی ذکر شده در خطوط فوق را برای این پارچه می تواند دید.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی

انواع بهترین پارچه کجراه بیمارستانی با کیفیت خوب

با توجه به ویژگی های منحصربفردی که از پارچه کجراه بیمارستانی ملاحظه کردید، بنظر می رسد که این پارچه می تواند در مصارف گوناگونی با توجه به سلیقه و سیاست بیمارستان ها، مورد استفاده قرار بگیرد.

از آنجا که طیف رنگی پارچه های بیمارستانی، با سلیقه و سیاست بیمارستان ها رابطه مستقیم داشته، بنظر می رسد که انواع مصارف پارچه کجراه بیمارستانی را می توان با طیف رنگی این پارچه نام برد:

پارچه کجراه سفید بیمارستانی

پارچه کجراه سفید با عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۶۰ یا ۲۸۰ گرمی، می تواند گزینه مناسبی جهت دوخت روپوش پزشکی باشد. از جمله دلایل انتخاب این پارچه می توان به ثبات سایشی و کششی و عدم جذب مایعات اشاره داشت.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی

پارچه کجراه سبز بیمارستانی مشهور به پارچه سبز اتاق عملی است. این پارچه حتما باید به شکل ضد آبژاول تولید شده باشد، چرا که ضد عفونی و استریل نمودن البسه اتاق عمل، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار بوده است. این پارچه در دوخت انواع گان جراحی، ماسک و کلاه جراحی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

پارچه کجراه کاربنی بیمارستانی

رنگ کاربنی پارچه کجراه بیمارستانی هم در بیمارستان های خصوصی و گاها دولتی، کاربرد ویژه ای داشته است. این پارچه میتواند مناسب لباس سرپرستاران بخش ها و یا پرسنل بیمارستان، کاربرد بسیار مناسبی را دارا باشد.

اگر شما تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی هستید، حتما هنگام خرید پارچه های کجراه بیمارستانی، ملاک ضد آبژاول بودن این پارچه را بپرسید و تضمین این موضوع را از فروشنده بگیرید.

پارچه کجراه اتاق عمل

لیست قیمت پارچه بیمارستانی کجراه درجه ۱

علاوه بر موضوع کیفیت پارچه های بیمارستانی که رابطه مستقیمی با مرغوب بودن یا نبودن البسه تولید شده داشته، لیست قیمت این پارچه هاست که برای خریداران مهم است.

در درجه اول این موضوع را بدانید که پارچه هایی چون کجراه و تترون بیمارستانی، نسبت به پارچه های بی بافتی چون اسپان باند و فلامنت، قیمت بیشتری دارند. در این میان اگر واسطه ها و دلالان بازار پارچه را هم اضافه کنیم، بی شک قیمت پارچه هایی همچون کجراه بیمارستانی، ممکن است صرفه اقتصادی برای بیمارستان ها نداشته باشد.

این موضوع سبب شده تا ما یکی از بهترین راهکارهای خرید پارچه کجراه بیمارستانی را به شما معرفی کنیم. خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی اگر از مراکز فروشی معتبر صورت بگیرد، قطعا قیمت و کیفیت تضمین شده ای از این پارچه، از آن شما خواهد بود.

اگر چه عرض، گرماژ، رنگ، نحوه خرید و تناژ پارچه خریداری شده، همه و همه در افزایش یا کاهش قیمت پارچه کجراه بیمارستانی نقش دارند، اما بهترین پارچه کجراه بیمارستانی آن پارچه ای است که با قیمت متناسب با کیفیت ارائه گردد.

از آنجا که اغلب تولید کنندگان لباس و منسوجات بیمارستانی، به دنبال تناژ بالا از پارچه های کجراه هستند، قطعا برایشان مهم است که خرید مستقیم از درب کارخانه را تجربه نمایند. در اینصورت لیست قیمتی کاملا اقتصادی تر را دریافت خواهند نمود.

بزرگترین مرکز فروش پارچه بیمارستانی ضد آبژاول

اگر شما هم به دنبال بهترین پارچه کجراه بیمارستانی ضد آبژاول در رنگبندی های سفید، سبز و کاربنی هستید، می توانید خرید آنلاین خود را بدون هیچ واسطه ای از طریق این مجموعه به انجام برسانید.

فروش عمده پارچه کجراه بیمارستانی اصفهان از برندهایی چون تک، فدک، گل پود و کاماش، به شکل مستقیم از درب کارخانه انجام می پذیرد. خریداران می توانند پس از دریافت مشاوره های رایگان قبل از خرید، سفارش خود را در کمترین زمان ممکن به ثبت برسانند.

تفاوت پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه ترگال بافت سبک تر و متاسب برای مناطق گرمسیری با وزن دویست و چهل گرم است اما پارچه کجراه برای مناطق سردسیری استفاده می شوو و بافت موربی دارد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان