به نساجی گلی خوش آمدید

خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • بهترین پارچه مانتو شلوار اداری
 • پارچه فیونا تولید چین و ویژگی های آن
 • قیمت پارچه مانتویی درجه یک
 • خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی

خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی از طریق مراجعه به سایت همین مجموعه امکان پذیر است و با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی عالی در اختیار شما قرار می گیرد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بهترین پارچه مانتو شلوار اداری از نظر مشتری کدام است و دلایل آن ها را مورد بررسی قرار داده اید؟

در این مقاله سعی داریم تا بهترین پارچه را مورد معرفی قرار دهیم و به توصیف خصوصیات و مشخصات آن بپردازیم تا راحت تر در مورد خرید پارچه مانتویی درجه یک تصمیم گیری کنید.

بهترین پارچه مانتو شلوار اداری

همان طور که مستحضر هستید، نظر مشتری در رابطه با بهترین پارچه تولید مانتو شلوار اداری اهمیت زیادی دارد، زیرا بر اساس نظر آن افراد می توان نسبت به خرید پارچه اقدام نمود و بهترین تولیدات اداری را در اختیار داشت.

مشتریان معمولا از دید متفاوتی به پارچه نگاه می کنند، بنابراین می توان به راحتی از نظرات آن ها استفاده کرد تا بهترین پارچه را شناسایی کرد.

پارچه مانتویی درجه یک باید گرماژ مناسبی داشته باشد تا فرد در آن احساس راحتی کند و همچنین از نظر کشش باید در شرایط خوبی باشد تا در صورت نیاز فرد به کش آمدن مناسب پارچه، مشکلی برای وی پیش نیاید.

همچنین کیفیت پارچه اهمیت زیادی دارد زیرا می توان طول عمر بیشتری را برای لباس های اداری در نظر گرفت و در واقع برای مشتریان به نوعی صرفه بیشتری دارد.

نوع دوخت آن اهمیت زیادی دارد و این موضوع که در بدن به چه شکلی می ایستد هم بسیار مهم می باشد و پارچه های مختلف با هم در این گونه موارد تفاوت های واضحی دارند.

خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی

پارچه فیونا تولید چین و ویژگی های آن

لازم به ذکر است که پارچه فیونا از جمله پارچه هایی می باشد که تولید کشور چین هستند و از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند.

از جمله مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پارچه فیونا تولید چین می توان به گرماژ ۲۶۰ گرمی این پارچه اشاره داشت و همچنین عرض آن که در ۱۵۰ سانتی متر عرضه می گردد.

طاقه های ۶۰ الی ۷۰ یاردی این پارچه مورد توجه مشتریان آن قرار گرفته است و شایان ذکر است که برندهای ایرانی توانایی تولید همچنین پارچه ای را در وزن استانداردی که نام بردیم، ندارند و نمی توانند این چنین پارچه ای را تولید کنند.

پارچه فیونا تولید چین را می توانید در ۴ الی ۵ رنگ متفاوت در بازار مشاهده فرمایید و در جهت خرید آن برآیید و به این ترتیب از مزایای خرید آن برخوردار شوید.

پارچه فاستونی را می توانیم نمونه ای از پارچه های مشابه فیونا نام ببریم که تا حدودی از نظر کیفیت و مشخصات به این پارچه شباهت دارد اما قیمت بالاتری از آن دارا می باشد و گرماژی حدود ۴۰۰ گرم دارد که قابل مقایسه با پارچه فیونا از این جهت نمی باشد.

قیمت پارچه مانتویی درجه یک

برای این که بتوانید با قیمت پارچه مانتویی درجه یک آشنا شوید، راه های زیادی وجود دارد که لازم است با توجه به شرایطی که خودتان دارید و همچنین شرایط بازار نسبت به دریافت این لیست قیمت اقدام نمایید.

قیمت پارچه مانتویی در بازار به عوامل بسیاری بستگی دارد و از مهم ترین آن ها می توان به حجم خرید و همین طور میزان کیفیت آن ها اشاره کرد و از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت ها هم نوع فروشنده آن می باشد.

این که فروشنده و یا مرکز فروش به صورت مستقیم زیر نظر کارخانه فعالیت داشته باشد و هیچ گونه نقش واسطه ای و دلالی نداشته باشد، بسیار مهم است و می تواند اثر کاملا مستقیمی بر روی قیمت ها داشته باشد.

یکی از روش هایی که می توانید به راحتی لیست قیمت پارچه های مانتویی را دریافت کنید، این است که از طریق آنلاین اقدام نمایید که بسیاری از هزینه های جانبی شما می کاهد و موجب می شود تا سود بیشتری را دریافت کنید.

به این موضوع نیز دقت داشته باشید که هرچه میزان کیفیت پارچه های مورد نظر شما بالاتر باشد، آن پارچه از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود و در حقیقت، کیفیت رابطه مستقیمی با قیمت دارا می باشد.

برای دریافت لیست قیمت معتبر و همین طور به روز پارچه های مانتویی و درجه یک همین حالا به سایت مجموعه مراجعه نمایید و به کارشناسان ما درخواست لیست قمیت دهید و بر اساس قیمت های روز، آن لیست معتبر را دریافت نمایید تا در خرید و فروش های خود بتوانید از ان استفاده کرده و تصمیم های لازم را بگیرید.

خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی می تواند پس از دریافت لیست قیمت محصولات به صورت آنلاین صورت بگیرد و انجام این کار با مراجعه به سایت همین مجموعه امکان پذیر می باشد.

خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی

www.miladarshadi.com

خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی نیز یکی از مهم ترین روش های خرید و فروش شناخته شده است که در آن، فرد این شرایط را دارد که به راحتی و بدون مراجعه به دفتر و یا مرکز فروش، هر آنچه که نیاز دارد را سفارش دهد.

در خرید آنلاین امکان مقایسه میان چند مجموعه وجود دارد و حتی می توانید قبل از ثبت سفارش از آن ها درخواست ارسال کالیته کنید که با توجه به آن هم می توانید از رنگ هایی که در آن شرکت وجود دارد، اطلاع پیدا کنید هم این که جنس آن ها را مورد آزمایش قرار دهید.

در حال حاضر که اکثر افراد تمایل دارند، ارتباط حضوری و رو در رو کمتر باشد، می توان روش آنلاین را به عنوان بهترین روش معرفی کرد و به راحتی امکان دارد تا از این روش استفاده کنید.

شما نیز از طریق خرید آنلاین پارچه فیونا مانتویی، می توانید هر حجمی که از این محصول نیاز دارید را به صورت عمده درخواست دهید و ثبت سفارش آن را بزنید.

همان طور که می دانید خرید به طریق آنلاین و عمده، سود بالا و خوبی برای شما به همراه دارد و در عین حال می توانید بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی، سفارشات خود را ثبت کنید و وابسته به این موارد نباشید.


قیمت پارچه مانتو شلوار اداری

بستگی به جنسی که می خرید دارد

پارچه های ایرانی مثل ترگال نساجی فدک ،کجراه نساجی تک ،تترون درنا ،تترون سیب و تترون گلناز ارزان تر از بزیاق و فیونا و تنسل می باشند .

مشاوره رایگان ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰


پارچه مخصوص مانتو شلوار اداری

 • پارچه مازراتی
 • پارچه فیونا
 • پارچه لی
 • پارچه تنسل
 • پارچه کرپ اسکاچی
 • پارچه کرپ باربی


خرید پارچه مانتو شلوار اداری

برای خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰


انواع پارچه مانتو شلوار اداری

برای تولید مانتو شلوار ادرای باید از پارچه ای استفاده کنید که قابلیت کشسانی داشته باشد،چهار فصل باشد و درصد پلاستیک کمی داشته باشد،پارچه های فاستونی سابله کش ، فاستونی میله ای ، فاستونی های ایران ناز ، فاستونی بافتین ، فاستونی مطهری ،اگر به دنبال کار ارزان هستید فاستونی بدر هم گزینه ای خوب است.


پارچه های مناسب مانتو شلوار اداری

پارچه ها دارای خواص زیر مناسب هستند

 • گرماژ ۲۸۰ الی ۳۸۰ گرم
 • کشی یا لاکرا کش
 • کرپ ها
 • فاستونی زیر ۴۰۰ گرم


مقدار پارچه برای مانتو شلوار اداری

حدود ۳ یارد برا ی مانتو و شلوار اداری فیونا کافی است


مانتو شلوار اداری پارچه فیونا

این پارچه مناسب برای پرسنل خانم می باشد و همچنین فرم مدارس و فرم دانشجویی


پارچه مناسب مانتو و شلوار اداری


چه پارچه ای برای مانتو شلوار اداری مناسب است

بهترین پارچه برای فرم مانتو و شلوار اداری بی شک پارچه فیونا و بزیاق ترک می باشد
برای مانتو شلوار اداری چند متر پارچه لازم است

۲٫۷۰ متر کافی است
مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه

فاستونی های دیپلمات مطهری و پارچه فاستونی دیپلمات آیدین و بافتین و نساج پور بهترین گزینه می باشند


مانتو شلوار اداری با پارچه کرپ

 • کرپ اسکاچی
 • کرپ باربی
 • کرپ ساوانا
 • کرپ ابر و بادی
 • کرپ مروی جت
 • کرپ ژاپن
 • کرپ کجراه
 • کرپ اندونزی
 • کرپ کره ای
 • کرپ نخ
 • کرپ تنسل


مانتو شلوار اداری با پارچه شانتون

یکی ازپارچه های خنک می باشد که این کرپ اندونزی بهترین گزینه می باشد


مدل مانتو شلوار اداری با پارچه کرپ

کرپ گزینه ای خوبی است ولی برای مناطق گرمسیری مناسب نمی باشد

می دونی برای مقنعه چه پارچه ای باید بخری؟

درست حدس زدی پارچه تترون بهترین گزینه می باشد

قیمت پارچه فیونا مانتویی
خرید اینترنتی پارچه فیونا
پارچه فیونا چیست
پارچه فیونا سرمه ای
پارچه کرپ فیونا
جنس پارچه فیونا
پارچه فیونا متری چند
پارچه فیونا بهتره یا فاستونی
پارچه فیونا مشکی
پارچه فیونا دیپلمات

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان