به نساجی گلی خوش آمدید

خرید عمده پارچه چادر نماز با بهترین قیمت

خرید عمده پارچه چادر نماز با بهترین قیمت

خرید پارچه چادر نماز در کشور ما بسیار پر رونق است. برای خرید عمده پارچه چادر نماز با کیفیت بالا و بهترین قیمت ممکن می توانید از طریق این مرکز فروش اقدام کنید، تا چادر نماز را در تنوع بالا تهیه نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تولید پارچه چادر نماز

پارچه چادر نماز در کشورهای مسلمان بسیار زیاد مورد توجه است و همچنین این پارچه از خرید و فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد.

 چادرهای نماز با توجه به نوع جنس و طرح و رنگ در تنوع بسیار بالایی تولید می شوند.

تولید پارچه چادر نماز در کارخانجات نساجی با توجه به نوع مصرف و قدرت خرید خریداران از الیاف مختلفی صورت می گیرد که با توجه به ویژگی های مواد اولیه این پارچه ها با کیفیت های مختلف به بازار عرضه می گردند.

مهمترین ترکیبات به کار برده شده در تولید پارچه چادر نمازی عبارتند از:

 • پارچه چادر نماز پلی استر ویسکوز. که در روند تولید آن هم الیاف تار و هم الیاف پود از نخهای پلی استر ویسکوز هستند.
 • پارچه چادر نماز پلی استر ویسکوز و فلامنت: که در روند تولید این پارچه الیاف تار آن پلی استر و الیاف پود آن فلامنت است.
 • پارچه چادر نماز پلی استر پنبه و فلامنت: که در تولید این پارچه الیاف تار آن پلی استر پنبه و الیاف پود از جنس فلامنت می باشد.
 • پارچه چادر نماز فیلامنت و فلامنت: برای تولید این پارچه در الیاف تار و پود از نخ های فیلامنت استفاده می کنند.
 •  پارچه چادر نماز فیلامنت و پنبه: که در روند تولید این پارچه ها الیاف تار از فیلامنت و الیاف پود از نخ های پنبه ای است.

با توجه به استفاده از الیاف مختلف و همچنین میزان درصد این الیاف در روند تولید پارچه های چادر نمازی با کیفیت های متنوع در بازار وجود دارد.

با این روند تولید امکان تهیه چادر نماز برای همه افراد با هر سطح درآمدی به راحتی امکان پذیر می باشد.

معمولاً پارچه های چادر نمازی را در عرضهای ۱۱۰ سانتی متر و ۱۵۰ سانتی متر تولید می کنند که متراژ هر توپ این پارچه ها بیشتر از ۳۰ متر و در برخی از موارد در متراژ ۴۰ متری نیز به بازار عرضه می‌ گردد.

تمامی الیاف به کار برده شده برای تولید چادر نماز این امکان را به وجود می آورد که بر روی این پارچه ها انواع طرح و نقش های مختلف را ایجاد کنند.

در روند تولید پارچه های چادر نمازی معمولاً از رنگ بندی های ساده و رنگ های روشن استفاده می کنند که برخی از رنگ های پرکاربرد در تولید چادر نماز عبارتند از: رنگهای سفید، شیری، صورتی، یاسی، کرم و رنگهای ملایم دیگر وجود دارد.

البته برای تولید چادر نماز جشن تکلیف دانش آموزان معمولاً از پارچه‌های سفید ساده و یا شیری و نباتی استفاده می کنند که بتوانند تمامی دانش آموزان را به صورت یکدست پوشش دهند.

در سالهای اخیر در کارخانجات تولید پارچه چادر نمازی امکان تولید پارچه های ساده در عرض های ۲ و همچنین ۳ متر نیز وجود دارد که به راحتی می توان چادرهای جشن تکلیف را توسط این پارچه ها تهیه کرد.

خرید پارچه چادر نماز

مشخصات یک پارچه چادر نمازی خوب

به دلیل اینکه از چادر نماز در طول روز چندین نوبت استفاده می شود همه افراد ترجیح می دهند تا بهترین و با کیفیت ترین پارچه چادر نمازی را تهیه کنند.

با توجه به تنوع بالای پارچه های چادر نماز در بازار ممکن است که برای خریداران انتخاب نوع مناسب و با کیفیت سخت و پیچیده شود.

با بررسی برخی از ویژگیها و مشخصات یک پارچه چادر نمازی خوب می‌ توانیم به خریداران عمده این محصول کمک زیادی کنیم تا بتوانند بهترین و مناسب ترین پارچه ها را خریداری نمایند.

از ویژگی های خوب و منحصر به فردی که یک پارچه چادر نمازی دارا می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد از جمله:

 • این پارچه ها بر روی سر به راحتی قرار بگیرند و لیز نخورد.
 •  مقاومت بالایی در برابر چروک شدن از خود نشان دهد و به راحتی در حین استفاده روزانه چروک نشود.
 • شستشوی این پارچه ها بسیار راحت و آسان، و براحتی امکان پاک شدن لکه ‌های مختلف از روی این پارچه وجود داشته باشد.
 • جنس کاملا سبک و نرم داشته باشد تا در حین استفاده برای مصرف کنندگان مشکلات ایجاد نکند.
 • نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها باید به گونه ای باشد که هیچ گونه حساسیتی برای مصرف‌ کنندگان به وجود نیاورد.
 • ضخامت و گرماژ این پارچه باید به گونه‌ ای باشد که به هیچ عنوان بدن نما نباشد.
 • رنگهای مناسب شاد و ملایم در پارچه های چادر نمازی باعث ایجاد آرامش بیشتر و بهتر برای افراد استفاده کننده می شود.

چگونه پارچه چادر نمازی عمده و ارزان بخرم؟

در کشور ما از چادر نمازی نه تنها در منازل بلکه در مکانهای دیگری مانند: امامزاده ها، مساجد و بسیاری از ارگان های دولتی و نمازخانه ها و مدارس استفاده می شود.

 البته یکی از ارگان هایی که در طول سال به حجم بسیار زیادی از پارچه چادر نمازی نیاز پیدا می کنند مدارس می باشند که برای جشن تکلیف دانش آموزان این پارچه ها را به کار می برند.

برای همه افرادی که به پارچه چادر نمازی به شکل عمده نیاز دارند این موضوع اهمیت زیادی دارد که بتوانند پارچه های چادر نمازی را با قیمت ارزان تهیه کنند.

اما ممکن است که همه افراد با راه های خرید چادر نمازی به شکل عمده و ارزان آشنایی کامل نداشته باشند.

 ما در اینجا به چند راه و روش که می توان این محصول را به صورت عمده و ارزان خرید اشاره می کنیم از جمله:

 • در صورتی که به این پارچه ها در تناژهای بالا نیاز دارید می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق کارخانجات تولیدی اقدام به خرید پارچه چادر نمازی نمایید.
 • در صورتی که دسترسی به کارخانجات تولیدی ندارید می توانید از طریق مراکز عمده فروشی و بنکداری ها در بازارهای بزرگ اقدام به خرید این پارچه ها به صورت عمده نمایید.
 •  خرید از سایتهای آنلاین عرضه پارچه چادر نمازی که زیر نظر کارخانجات تولید کننده فعالیت می‌ کنند نیز جزء بهترین گزینه ‌ها محسوب می‌ شود.

البته لازم به ذکر است که در صورتی که این پارچه ها را در یک طرح و یا یک رنگ ساده نیاز دارید می توانید به صورت سفارشی محصول مورد نظر خود را مستقیم از طریق کارخانجات تولیدی تهیه کنید که منجر به تهیه این پارچه با قیمت ارزانتر از مراکز فروش بازار می شود.

همچنین تولیدی هایی که قصد خرید پارچه چادر نماز برای ارگانها و ادارات را دارند نیز می توانند از پارچه های چادر نمازی فیلامنت استفاده کنند تا با پرداخت هزینه کمتر محصول مورد نظر خود را به راحتی تهیه نمایند.

معمولاً پارچه چادر نمازی را در بسته بندیهایی عدلی که شامل ۲۰ طاقه پارچه ۴۰ متری است به فروش می رسانند.

در برخی از مواقع حتماً پارچه ها باید به شکل عدلی خریداری شوند در این صورت مناسب ترین گزینه برای ارگان ها و مدارس می باشد تا با خرید پارچه های عدلی بتوانند کمترین هزینه را پرداخت کنند.

خرید پارچه چادر نماز
خرید اینترنتی پارچه گلدار جشن تکلیف

چند نکته مهم پیرامون پارچه های چادر نمازی

استفاده از چادر نمازی به عنوان یک پوشش در عبادات مسلمانان امری بسیار مهم و ضروری می می باشد.

افرادی که قصد خرید پارچه چادر نمازی به شکل عمده را دارند برایشان مهم است تا این پارچه ها را در بالاترین سطح کیفیت تهیه کنند.

در صورتی که به تمام نکات مهم در مورد شناخت پارچه چادر نمازی آشنا باشند می‌ توانند به راحتی بهترین نوع پارچه چادر نمازی را انتخاب نمایند.

چند نکته مهم پیرامون تهیه چادرهای نمازی وجود دارد که با دقت به این نکات می توانید چادرهای نمازی را در سطح کیفیت بالاتری تهیه کنید:

 • ثبات رنگ پارچه های چادر نمازی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا این چادرها به طور مرتب مورد شستشو قرار می گیرد و نباید پس از شستشو کیفیت و رنگ چادر تغییر کند.
 • سبک بودن  پارچه های چادر نمازی یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب پارچه های چادری می باشد، زیرا از چادر نمازی به دفعات مکرر در طول روز استفاده می ‌شود و سبک بودن آن نقش تاثیر گذاری در استفاده آسان از چادر نماز دارد.
 • گرماژ و ضخامت پارچه های چادر نمازی باید به گونه ای انتخاب شود که این پارچه ها بدن نما نباشد تا بتوان از چادرها به راحتی استفاده کرد
 • حتماً چادرهای نمازی را در رنگ های روشن و طرح های کاملا شاد انتخاب کنید، زیرا انتخاب رنگ‌ های روشن  با حالت عرفانی نماز هماهنگ تر می باشد.
 • انتخاب عرض مناسب برای دوخت چادر نماز با توجه به طرح و مدلی که چادر قرار است دوخته شود اهمیت زیادی پیدا می کند.
خرید پارچه چادر نماز
پارچه چادر نماز ریسمان

لیست قیمت عمده پارچه چادر نمازی در بازار ایران

مصرف زیاد چادر در کشور ما موجب شده است تا مراکز توزیع و عرضه متعددی اقدام به ارائه پارچه چادر نمازی در بازار ایران کنند.

تعدد مراکز فروش و عرضه موجب می شود تا این پارچه ها در قیمت های مختلفی در بازار ارائه گردد.

برای افرادی که به خرید پارچه چادر نمازی در حجم ‌های عمده نیاز دارند قیمت این پارچه ها اهمیت زیادی دارد:

هر چه پارچه چادر نمازی با قیمت مناسب ‌تر تهیه کنند امکان عرضه محصول آماده شده نیز با قیمت کمتری وجود دارد که این امر موجب فروش بیشتر و سود بهتر را به دنبال دارد.

 بهترین راه برای دریافت لیست قیمت عمده پارچه چادر نمازی در بازار ایران استفاده از مراکز فروش معتبر و مستقیم می باشد.

اما لازم است بدانید که لیست قیمت پارچه چادر نمازی در بازار ایران به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از آن را به اختصار بیان می کنیم از جمله:

 • گرماژ و ضخامت پارچه های چادر نمازی جزء موارد پراهمیت در تعیین لیست قیمت این محصول می باشد زیرا هرچه ضخامت پارچه بیشتر باشد از الیاف بیشتری در روند تولید آن استفاده شده است.
 • نوع الیاف و میزان درصد استفاده از آنها در روند تولید پارچه های چادر نمازی نقش تاثیرگذاری در قیمت آن دارد، زیرا هر نوع الیاف از ویژگی و خصوصیات خاصی برخوردار می ‌باشد.
 • طرح و رنگ پارچه های چادر نمازی نیز جز موارد پراهمیت هستند که هرچه چاپ طرح‌ های چادر نماز کیفیت بالاتری داشته باشد در نتیجه بر قیمت آن نیز افزوده می شود و همچنین ثبات رنگ در این چادرها نیز جزء موارد مهم می ‌باشد.
 • نوع برند و کارخانجات تولید کننده این پارچه هرچه معروفتر و مشهور تر باشد طبیعتاً قیمت محصول تولید شده نیز بالاتر می رود، البته تهیه پارچه چادر نمازی از برندهای معتبر، اطمینان از کیفیت آن را به دنبال دارد.
 • نحوه سفارش برای تهیه پارچه چادر نمازی که به صورت طاقه ای و یا عدلی نیز در نحوه قیمت گذاری آن تاثیر گذار است.
 • انتخاب نوع مرکز فروش این پارچه ها عوامل مهم می باشد که در صورت انتخاب مراکز مستقیم و بدون واسطه می توانید این پارچه را با قیمت مناسب تر تهیه کنید.

مرکز خرید پارچه چادر نماز بصورت اینترنتی

در حال حاضر در بازار تنوع بسیار بالایی از پارچه های چادر نمازی وجود دارد که همه افراد با توجه به نیاز و بودجه خود می‌ توانند از این محصول تهیه کند.

به دلیل اهمیت استفاده از چادر نماز باید در هنگام خرید پارچه چادر نمازی به کیفیت این محصول نیز بسیار ویژه دقت کرد.

مراکز خرید پارچه چادر نماز در کشور بسیار زیاد هستند و به راحتی امکان تهیه این پارچه ها وجود دارد.

اما خوب است بدانید که انتخاب مراکز خرید می‌ تواند نقش تاثیرگذاری بر کیفیت پارچه و قیمت نهایی آن داشته باشد.

در حال حاضر خرید به صورت اینترنتی جز بهترین گزینه های تهیه پارچه‌ چادر نماز است.

در صورتی که به پارچه چادر نماز به صورت عمده و با قیمت مناسب نیاز دارید از سایت پیش روی خود می توانید این محصولات را تهیه کنید.

به طور کلی خرید اینترنتی همیشه دارای مزایای بیشتری نسبت به خریدهای حضوری است.

 این مرکز خرید با عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی توانسته است تا تمامی مزایای خرید اینترنتی را برای خریداران خود به وجود بیاورد.

فقط با یک بار سفارش خرید پارچه چادر نماز از این مرکز خرید اینترنتی می توانید از تمامی مزایا و امکانات آن استفاده کنید که در اینجا برخی از این موارد را به اختصار بیان می کنیم از جمله:

 • دسترسی به تنوع بالای پارچه های چادر نماز از لحاظ نوع جنس طرح و رنگ
 • دسترسی به برندهای مطرح و محبوب تولید پارچه چادر نماز
 • امکان ثبت سفارش محصول مورد نظر در هر ساعت از شبانه روز
 • وجود مشاوران آگاه حاضر در سایت برای ارائه خدمات و راهنمایی های لازم به خریداران
 • امکان استفاده از پشتیبانی ۲۴ ساعته برای خریداران
 • تهیه پارچه چادر نماز با قیمت مناسب و مطابق درب کارخانه
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری به محل مورد نظر خریدار
 • ارسال این محصولات در بسته بندیهای کاملا مناسب و بهداشتی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان