به نساجی گلی خوش آمدید

خرید پارچه تترون بیمارستانی اصفهان بصورت عمده

پارچه تترون بیمارستانی تولید برترین کارخانه اصفهان را همین حالا بصورت عمده و در متنوع ترین کالیته رنگی، سفارش خرید مستقیم دهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

شناخت پارچه تترون بیمارستانی

یکی از پارچه هایی که مصارف متعددی دارد و بسیار مورد توجه افراد و مشتریان و به خصوص تولیدی ها قرار گرفته است، پارچه تترون می باشد.

پارچه های تترون در انواع و اقسام گوناگون و در عرض ها و گرماژهای متفاوتی در کارخانجات و نساجی های سراسر کشور مورد تولید قرار می گیرند.

شهر اصفهان از جمله شهرهایی است که کارخانه های زیادی در آن قرار گرفته است و در زمینه ی تولید پارچه در سطح بسیار بالا فعالیت دارند.

الیاف تشکیل دهنده ی پارچه های تترون به نام ویسکوز، پلی استر و فلامنت می باشد که معمولا تار این پارچه را از فلامنت و پود آن را از ویسکوز پلی استر تولید می نمایند.

پارچه تترون هم مانند سایر پارچه ها از خط تولید مشخصی برخوردار است که الیاف از ریسندگی به بافندگی ارسال می گردند.

در این قسمت دستگاه هایی که وظیفه ی بافندگی را بر عهده دارند، پارچه های خام را با تراکم های مشخصی مورد تولید قرار می دهند.

پس از این مرحله، پارچه های خامی که تولید شدند، مورد رنگرزی قرار می گیرند و در رنگبندی های گوناگون تولید می شوند.

پس از این که پارچه های تترون در رنگ های مختلف تولید شدند، مورد طاقه پیچی قرار می گیرند و در نهایت به بازار عرضه می گردند.

پارچه تترون بیمارستانی

ویژگی ها و مشخصات پارچه های تترون بیمارستانی

لازم است بدانید که پارچه های تترون را از آن جایی بیمارستانی می نامند که بالاترین میزان مصرف را در بیمارستان ها و مراکز درمانی دارند.

مورد مهمی که در رابطه با این نوع پارچه ها مطرح است، این می باشد که آن را با مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی تولید می نمایند و طیف رنگی آن ها نیز کاملا متفاوت می باشد.

تفاوت هایی که می توان بین پارچه تترون بیمارستانی و تترون های معمولی بیان کرد در قیمت بسیار پایین تر این پارچه ها و نوع رنگبندی آن ها، همچنین مقدار گرماژی است که دارا می باشند.

به عنوان مثال از تترون بیمارستانی جهت تولید لباس بیماران استفاده می شود، بنابراین باید از جنسی تشکیل شده باشند که علاوه بر این که حساسیت پوستی برای فرد ایجاد نکنند، مشخصاتی همچون موارد ذیل را نیز دارا باشند:

 1. بدن نما نبودن این پارچه ها بسیار مهم است.
 2. باید کاملا سبک باشند.
 3. خوش دوخت بودن لباس هایی که از این پارچه ها تولید می شوند نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
 4. شیک هستند و رنگبندی آن ها بسیار شاد می باشد.

اگر بخواهیم به طور کلی در رابطه با پارچه هایی صحبت کنیم که از آن ها جهت تولید لباس بیماران استفاده می شود، می توان به پارچه تترون بیمارستانی اشاره کرد که در واقع مناسب ترین و به صرفه ترین پارچه برای لباس بیماران به شمار می آید.

پارچه تترون بیمارستانی

رنگبندی های اصلی تترون بیمارستانی چگونه هستند؟

مورد مهمی که شاید برای خیلی از تولیدی ها وجود داشته باشد، این است که نوع رنگبندی این پارچه تترون بیمارستانی به چه شکلی می باشند.

جالب است بدانید که هر بیمارستان و مرکز درمانی برای خودش سیاست هایی دارد که با توجه به آن نیز، نوع رنگ پارچه تترون بیمارستانی مشخص می شود.

به عنوان مثال می توانیم در رابطه با بیمارستان های خصوصی صحبت کنیم که مدیریت آن ها نسبت به انتخاب نوع رنگ لباس ها، تصمیم گیری می نماید و می تواند هر رنگ و در اصل هر جنس پارچه ای را که تمایل دارد، جهت دوخت انواع لباس بیمارستانی استفاده نماید.

اما در این میان بیمارستان های دولتی، مراکزی هستند که به صورت عمومی تعیین رنگ می شوند و رنگ پارچه های مورد استفاده در آن ها از طریق دولت معین می شود و مدیریت بیمارستان در واقع در تعیین آن هیچ گونه نقشی ندارد.

معمولا در بیمارستان های دولتی از رنگ آبی جهت تولید لباس های آقایان و از رنگ صورتی برای دوخت انواع لباس زنان در بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده می شود.

بنابراین همان طور که متوجه شدید، بیمارستان های خصوصی در تعیین رنگ پوشاک بیمارستانی مختار هستند و هیچ گونه محدودیت خاصی ندارند.

اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی، رنگبندی های پارچه تترون را نام ببریم که در مصارف بیمارستانی کاربرد دارند، موارد ذیل را بیان می نماییم:

 1. آبی
 2. صورتی
 3. سفید
 4. سبز
 5. لیمویی
 6. شیری
 7. و یاسی رنگ هایی هستند که جهت تولید لباس های بیمارستانی استفاده می شود.
پارچه تترون بیمارستانی

دلایل محبوبیت پارچه تترون چیست؟

شایان ذکر است که از پارچه های تترون بیمارستانی بیشتر از هر پارچه ی دیگری در تولید لباس های بیمارستانی و مراکز درمانی استفاده می شود.

در این میان دلایلی وجود دارد که به سبب آن ها، این پارچه از محبوبیت بیشتری در میان تولیدی ها برخوردار است.

از جمله این دلایل و ویژگی ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود که در واقع از مهم ترین این موارد هستند:

 1. قابلیت شست و شوی مجدد پارچه تترون بیمارستانی
 2. امکان استفاده از این پارچه برای چندین بار موجود می باشد.
 3. قیمت آن ها بسیار ارزان می باشد و صرفه ی اقتصادی دارند.
 4. سبک بودن این پارچه ها از موارد بسیار مهم است.
 5. لطافت بیش از حدی دارا هستند که توجه هر خریداری را جلب می نماید.
 6. نوع رنگبندی این پارچه های تترون بسیار متنوع می باشد.

همان طور که متوجه شدید، موارد فوق تماما از جمله شرایطی هستند که پارچه های تترون بیمارستانی دارا می باشند و به موجب آن ها استفاده از این پارچه بسیار زیاد است.

عرض تترون های بیمارستانی

نساجی های گوناگون این پارچه ها را در عرض های مختلف تولید می نمایند.

در این میان لازم است بدانید که تولید پارچه تترون بیمارستانی در عرض های گوناگون نیازمند نوع مصرف و الگوی دوخت می باشد.

در واقع تولیدی ها با توجه به الگوی دوختی که دارند، عرض پارچه ی مورد نظرشان را به کارخانه ها سفارش می دهند و آن ها را تحویل می گیرند.

بسیاری از کارخانه هایی که فروش بالایی دارند، خودشان با توجه به کارشناسانی که دارند، پارچه ها را در رنگ ها و عرض های مشخصی تولید می نمایند و به فروش می رسانند.

اما برخی از کارخانه ها به دلیل نداشتن فروش ثابت، حتما قبل از تولید، ابتدا سفارش می گیرند و با توجه به آن به تولید مشغول می شوند.

اما مورد مهمی که باید به آن توجه داشت، این است که برای عرض پارچه ها مقدار استانداردی معین شده است و نباید از این استاندارد کمتر تولید شوند.

پارچه تترون بیمارستانی

موارد مصرف تترون های بیمارستانی

از پارچه تترون با عرض ۹۰ سانتی متر برای تولید مقنعه و لباس نوزادان استفاده می شود و همین عرض کفایت می کند.

تترون عرض ۱۵۰ سانتی متر بالاترین میزان محبوبیت را دارا است و از ان جهت تولید لباس های بیماران بزرگسال استفاده می نمایند.

در این میان عرض های ۱۸۰ سانتی متر، عرض ۲ و ۳ متر هم از محبوبیت خاصی برخوردارند و از آن ها در جهت تولید موارد گوناگونی استفاده می شود.

اکثر تولیدی ها تمایل دارند، این پارچه ها را با عرض های ۱۵۰ سانتی متر و حتی ۳ متر تهیه کنند زیرا با استفاده از آن ها می توانند هر آنچه که تمایل دارند را مورد تولید قرار بدهند.

جهت تولید ملحفه های بیمارستانی و پرده های مراکز درمانی هم از عرض های ۲ و ۳ متر استفاده می شود که می توانند به راحتی الگوی مصرف مناسبی را بر آن ها پیاده کنند.

در اصل برش این عرض پارچه ها بسیار راحت تر است تا پارچه ای با عرض پایین تر برای این امور در نظر بگیرند.

پارچه های تترون با عرض ۹۰ سانتی متر از مابقی عرض ها قیمت کمتری دارد و توسط برخی کارخانه های مشخص مورد تولید قرار می گیرند.

پارچه تترون بیمارستانی

نکات مهم قبل از خرید پارچه تترون بیمارستانی

قبل از این که بخواهید پارچه تترون بیمارستانی را خریداری نمایید لازم است تا مواردی را بدانید تا راحت تر و بهتر بتوانید نسبت به خریدهای خود اقدامات لازم را انجام دهید.

اولین مورد این است که هر تولید کننده و یا خریداری تمایل دارد تا پارچه ها را با قیمت ارزانی تهیه کند.

بنابراین لازم است تا قبل از خرید تحقیقات زیادی داشته باشید و قیمت های فروشندگان مختلف و کارخانه های گوناگون را جویا شوید تا بتوانید در میان آن ها با توجه به میزان کیفیتی که تمایل به خریدشان دارید، مناسب ترین قیمت را انتخاب کرده و ثبت سفارش خودتان را انجام بدهید.

شما همچنین باید به عرض پارچه های سفارش داده شده، توجه کنید تا با توجه به نوع مصرف نسبت به انتخاب عرض و سفارش آن اقدام کرده باشید.

انجام خریدهایتان به صورت عمده نیز یکی دیگر از مواردی است که باید به آن دقت کافی داشته باشید زیرا ممکن است پس از اتمام روی ها و طاقه های خریداری شده، تا زمانی که بخواهید سفارش مجدد بدهید به مشکل بخورید.

حتی این امکان نیز وجود دارد که رنگ پارچه هایی که سفارش می دهید با هم تفاوت داشته باشند و نتوانید یک سفارش را به طور کامل با یک رنگ مشخص تولید و به مشتری اصلی تحویل بدهید.

خرید به صورت نقدی می تواند در نهایت کمک زیادی به شما کند و حتی در قیمت آن تأثیر زیادی داشته باشد.

خرید به صورت اینترنتی نیز از جمله مواردی است که می تواند در بهتر خرید کردن شما موثر باشد.

مواردی که بیان شد از جمله مواردی هستند که می توانند به شما کمک زیادی کنند تا خرید خوبی در پیش داشته باشید.

پارچه تترون بیمارستانی

جدول نرخ قیمت پارچه تترون بیمارستانی

یکی از دغدغه هایی که تولیدی ها و افراد خریدار و مشتری با آن درگیر هستند، پیدا کردن نرخ و لیست قیمت پارچه های بیمارستانی می باشد.

این مورد از جمله مواردی است که باید با دقت زیادی انجام شود تا در نهایت برای افراد سود خوبی داشته باشد.

از بهترین راه های دریافت این لیست، اقدام از طریق آنلاین است و شمامی توانید به راحتی و از طریق اینترنت به وبسایت های کارخانه ها دسترسی داشته باشید.

از طریق آنلاین درخواست خودتان را مطرح نمایید و کارشناسان و مشاوران هر مجموعه برای شما لیست قیمتی معتبر و به روز را ارسال می نمایند و بر آن اساس این امکان را خواهید داشت تا سفارشات خودتان را به خوبی انجام بدهید.

خرید و فروش پارچه تترون های بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی نیز از طرق گوناگونی به فروش می رسد و یکی از این راه ها، فروش از طریق مراجعه ی حضوری به درب کارخانه است که می تواند حذف واسطه و دلال را رقم بزند.

با این نوع از خرید شما می توانید ثبات خاصی را در بازار به وجود بیاورید و از وجود نوسانات شدید در بازار دوری نمایید و همچنین از آن جلوگیری کنید.

راه دیگر که کارخانه ها برای راحتی خریداران تعیین نموده اند، خرید از طریق نمایندگی است که در شهرهای گوناگون راه اندازی شده اند و طرفداران زیادی دارد.

راه سوم و پرطرفداری که در این میان به وجود آمده است، خرید به صورت آنلاین می باشد.

این روش به تازگی مورد توجه مشتریان قرار گرفته است و طرفداران بسیاری دارا می باشد.

شما نیز می توانید به راحتی از این طریق اقدام نموده و هر آنچه که نیاز دارید را درخواست دهید و خریداری نمایید.

پارچه تترون بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی

خرید نوع سومی که برایتان پیشتر در همین مقاله مطرح نمودیم عبارت بود از همین خرید به صورت اینترنتی، که در آن افراد می توانند به راحتی با مراجعه به وبسایت های کارخانه ها و نساجی ها نسبت به خرید آنچه نیاز دارند اقدام کنند.

کارخانه ها و نمایندگی های آن ها وبسایت هایی را طراحی و راه اندازی نموده اند که در آن علاوه بر این که اطلاعاتی بسیار مفید در اختیار مشتریان قرار داده می شود، قیمت آن محصولات همچنین موارد دیگری را می توانید متوجه شوید.

همچنین قبل از ثبت سفارش این امکان برایتان قرار داده شده است تا از مشاوره های کارشناسان هر مجموعه و یا حتی درخواست کالیته از آن مرکز، نسبت به انتخاب خود اطمینان حاصل کرده و سپس به خرید دست بزنید.

قیمت پارچه تترون نخی بیمارستانی اصفهان
پارچه تترون مانتویی بیمارستانی کاماش
پارچه تترون بیمارستانی مناسب چه فصلی است؟
پارچه تترون برای بیمارستان خوبه؟
مزایا و معایب پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی
عکس پارچه تترون بیمارستانی
رنگ بندی پارچه تترون بیمارستانی
جنس پارچه تترون بیمارستانی
رنگبندی پارچه تترون بیمارستانی
پارچه تترون رنگی بیمارستانی صورتی و ابی
پارچه تترون بیمارستانی اصفهان
پارچه تترن بیمارستانی سفید
پارچه تترون بیمارستانی چیست؟
پارچه ی تترون بیمارستانی سبز و بنفش و یاسی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان