به نساجی گلی خوش آمدید

خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی از بهترین پارچه های باکیفیت و ارزان قیمت در میان پارچه های بیمارستانی می باشد که می توانید آن را به صورت آنلاین، همین حالا سفارش دهید. دریافت مشاوره

همه چیز درباره انواع پارچه فلامنت

همان طور که مستحضر هستید پارچه های فلامنت نام دیگری هم دارند که آن را فیلامنت می نامند اما در حالت کلی با نام فلامنت مشهور می باشند.

فلامنت ها از الیاف های مصنوعی به شمار می آیند که شما نمی توانید آن ها را به صورت عادی در طبیعت پیدا کنید.

زمانی که کارخانه در حال تولید پارچه ی فلامنت می باشد، آن را با الیاف طبیعی مانند پنبه و ویسکوز ترکیب می کنند.

فلامنت ها به دو گروه کلی تقسیم می شوند:

 1. پارچه های فلامنت مخصوص لباس های ورزشی
 2. پارچه های فلامنت مخصوص همه نوع لباس

فلامنت های ورزشی نیز دارای بافتی درشت تر هستند و فلامنت های مخصوص لباس دارای یک بافت لطیف می باشند.

فلامنت ها را در برخی از حالات می توانید براق ببینید و این پارچه ها از کشسانی خوبی برخوردار هستند.

پارچه های فلامنت مرغوب و درجه یک دارای ویژگی هایی می باشند که سبب می گردد تا افراد به خرید آن ها تمایل داشته باشند که آن ویژگی ها عبارت می باشند از:

 1. این پارچه ها زمانی که مرغوب باشند دارای زیردستی بسیار نرم و لطیف هستند.
 2. در زمان شست و شو و در تمام مراحل آن، رنگ نمی دهند.
 3. تمامی پارچه ها در طاقه هایشان دارای زدگی می باشند اما در پارچه های مرغوب نباید بیشتر از ۵ درصد زدگی وجود داشته باشد.
 4. تغییر رنگ در طول پارچه به هیچ وجه نباید دیده شود.
 5. عرض پارچه به مقدار زیاد نباید دچار تغییرات گردد.
 6. پارچه ی مرغوب به هیچ وجه نباید لات داشته باشد.
 7. پارچه هایی که کامپکت شده اند نباید هیچ نوع آبرفتی در آن ها ظاهر شود.
 8. این پارچه ها باید در برابر سایش مقاومت بالایی دارا باشند.

مشخصاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم از جمله مشخصات پارچه های مرغوب و درجه یک فلامنت می باشند که در صورت مشاهده ی تمامی موارد بالا در آن ها می توان گفت این پارچه ها از مرغوبیت خوبی برخوردار هستند.

در حال حاضر اکثر تولیدکننده ها برای این که بتوانند محصولات تولیدی خودشان را به راحتی به فروش برسانند و مشتریانی که دارند را هروز بیشتر کنند، از چاپ بر روی پارچه های فلامنت استفاده می کنند.

با این کار مشتریان و افراد خریدار هم بیشتر از این پارچه ها استقبال می نمایند و از نظر آن ها این یک مزیت به شمار می آید.

شایان ذکر است که به این نکته بسیار دقت فرمایید، چاپ بر روی هر پارچه ای نتیجه ی درستی از خودش بر جای نمی گذارد، چاپ بر روی پارچه های فلامنت لاکرا دار بسیار مناسب می باشد و نتیجه ی خوبی از آن به دست خواهد آمد.

همان طور که متوجه شدید پارچه های فلامنت دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که هر تولیدکننده ی پوشاکی را جلب می نماید تا در تولیداتش از این نوع پارچه استفاده نماید.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت بیمارستانی و مصارف آن

در بیمارستان ها از پارچه های گوناگونی استفاده می نمایند که می توانند نوع نیاز آن ها را رفع نمایند، حال در این میان برخی پارچه ها هستند که کارایی بیشتری دارند و حتی گاهی به عنوان پارچه های بیمارستانی هم به شهرت می رسند.

پارچه های فلامنت بیمارستانی نیز ترکیبی از فلامنت و پنبه می باشند که به همین سبب، بافتی بسیار لطیف تر از پارچه های فلامنت معمولی دارا می باشند.

پارچه های فلامنت پنبه ی بیمارستانی نیز دارای قیمتی ارزان هستند اما در مقایسه با فلامنت های معمولی کمی قیمت بالاتری دارند.

عرض پارچه های فلامنت پنبه سانتی متر است و چیزی که به طور معمول مشاهده است این است که به صورت طاقه های ۵۰ متری کتابی، طاقه پیچی می شوند.

البته این را نیز باید خاطر نشان کنیم که برخی از کارخانه ها هم هستند که این پارچه های فلامنتی را به صورت طاقه های رولی با متراژ ۱۰۰ متر طاقه پیچی می نمایند.

در این میان برخی از تولیدی ها این باور را دارند که برش پارچه ها در صورتی که به صورت رولی طاقه پیچی شده باشند، بسیار آسان تر است تا به صورت کتابی این کار صورت گرفته باشد.

از پارچه های فلامنت پنبه معمولا در بیمارستان ها در جهت تولید انواع لباس های زنانه و مردانه مخصوص بیماران بهره برده می شود.

به همین جهت است که در کارخانه های گوناگون، انواع فلامنت ها را در رنگ های صورتی و آبی تولید می کنند و آن را به تولیدی های بیمارستانی عرضه می نمایند.

از پارچه های فلامنت در تهیه و آماده سازی انواع روتختی و روبالشتی نیز استفاده می نمایند و این مورد را می توان از موارد عمده ی مصرف پارچه های فلامنت پنبه دانست.

پارچه های فلامنت بیمارستانی را به موجب این که از قیمت مناسبی برخوردار هستند از جمله پارچه های پرفروش و پرطرفدار در میان سایر پارچه های بیمارستانی به شمار می آورند و میزان خرید این پارچه ها بسیار زیاد است.

امروزه بازار خرید و فروش پارچه های بیمارستانی بسیار داغ است و همه ی تولیدی ها بر آن هستند تا بتوانند پارچه های باکیفیت بیمارستانی را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنند.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چه مزایایی دارد؟

تمامی پارچه هایی که در بازار وجود دارد دارای مزایا و معایبی می باشند که به همین دلایل یک نفر آن ها را می پسندد و فرد دیگری ترجیح می دهد برای انجام کار خود از پارچه ی دیگری استفاده کند.

پارچه های فلامنت هم دارای یک سری مزایای هستند که در واقع عامل اصلی استقبال مشتریان از این پارچه شده است.

این مزایا را می توان به این صورت بیان نمود:

 1. پارچه های فلامنت دارای زیر دستی نرم می باشند.
 2. این پارچه ها از لطافت و ظرافت خاصی برخوردارند.
 3. بدن نما نیستند.
 4. خنک هستند و دارای وزن سبکی هستند، در واقع از گرماژ مناسبی برخوردار هستند.
 5. تا کنون هیچ نوع حساسیت پوستی در آن ها مشاهده نشده است.
 6. ثبات خاصی در رنگ هایشان وجود دارد و به عبارتی رنگ پس نمی دهند.
 7. شاید یکی از ویژگی های مهمی که در این نوع پارچه وجود دارد را بتوان به این صورت بیان کرد که از کشسانی خوبی برخوردار است.

پارچه های فلامنت بیمارستانی را در دو نوع ساده و طرح دار مورد تولید قرار می دهند که این مورد نیز دیگر با توجه به انتخاب خود بیمارستان یا مرکز درمانی می باشد که کدام نوع را برای دوختن لباس هایی که در نظر گرفته است، انتخاب کند.

البته این موضوع را نیز در ذهنتان داشته باشید که بیمارستان های خصوصی توانایی این را دارند که خودشان به شخصه نوع پارچه، جنسی که دارد و حتی رنگ و طرح آن را انتخاب نماید و بگوید مثلا برای فلان بخش، فلان رنگ پارچه آماده شود.

این موضوع در حالی است که بیمارستان های دولتی معمولا این شرایط را ندارند و بر اساس اعلام مجموعه ی اصلی موظف هستند همه چیز را طراحی و برنامه ریزی کنند.

مسلما مزایای هر پارچه ای بیشتر از چیزی است که ما بیان می کنیم، این شما هستید که با استفاده های مکرر از یک پارچه خواهید توانست اعلام کنید که هر پارچه ای چه ویژگی مثبت و خوبی را بیشتر از ویژگی های دیگرش دارا می باشد.

بنابراین اگر الان در حال مطالعه ی این مقاله هستید می توانید با ارسال نظراتتان به ما و همکاران ما کمک نمایید تا آنچه که از یک پارچه توقع دارید را با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم با بهبود کیفیت تولیداتمان، نیاز شما را هم رفع کنیم.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با قیمت ارزان

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که تمایل زیادی دارید بدانید از چه طریقی می توانید فلامنت های پنبه ی بیمارستانی را با قیمتی ارزان تهیه کنید تا در نهایت بتوانید با فروش تولیدی که از آن ها داشته اید، سود خوبی را به دست بیاورید.

یکی از پرطرفدارترین راه های خرید این پارچه ها که در حال حاضر بسیار روی بورس آمده است و از این راه فروش محصولات بسیار بالاتر رفته است، خرید از طریق وبسایت های کارخانه ها و در واقع به صورت آنلاین می باشد.

با توجه به پیشرفتی که علم و تکنولوژی در سال های اخیر داشته است، افراد و خریداران ترجیح می دهند تا کمتر زمان خود را صرف رفت و آمد برای خریدهای خود کنند و کاملا بر اساس علم روز، پیش بروند و خریدهای خود را راحت تر از سال های پیش انجام دهند.

خرید از طریق اینترنت می تواند در کمک به افراد پر مشغله بسیار مناسب باشد و سبب شوند تا آن ها بتوانند با خیالی آسوده تر، هر آنچه که تمایل به خریدش دارند را سفارش دهند و حجم های مورد نیازشان را به راحتی تعیین نمایند.

این روش از خرید دارای مزایای زیادی همچون صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه های رفت و آمد و حمل و نقلی که فرد باید در خرید های حضوری از کارخانه و یا از نمایندگی بپردازد، می باشد.

در روش اینترنتی افراد می توانند در هر زمان از شبانه روز که تصمیم به خرید گرفته اند و در هر مکانی که شرایط سفارش دادن مهیا باشد، اقدامات لازم را انجام بدهند و خریدهای خودشان را ثبت کنند.

برای خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی ابتدا لازم است قبل از هر کاری نسبت به داشتن اطلاعات مفید در رابطه با انواع خصوصیات و ویژگی هایی که دارند، اقدام نمایید تا با دارا بودن اطلاعات کافی برای خرید حرکت کنید.

زمانی که شما در مورد ویژگی ها و مشخصات این پارچه ها به صورت کامل آگاه باشید، می توانید قیمتی که به شما داده می شود را با کیفیت آن پارچه ها تطبیق بدهید تا بتوانید بهترین خریدی که هم در آن کیفیت لحاظ شده است و هم قیمت ارزان و مناسب را داشته باشید.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

عمده فروشی پارچه های فلامنت بیمارستانی با تنوع رنگی

در حال حاضر و با توجه به شرایط اقتصادی که در جامعه ی ما حاکم می باشد، تمامی کارخانه ها و تولیدی ها ترجیح را بر این گذاشته اند که پارچه هایشان را به صورت عمده به فروش برسانند.

البته که این عمده فروشی هم برای فروشنده و هم برای خریدار به صرفه تر می باشد.

برای فروشنده از این جهت به صرفه است که به راحتی می تواند تولیداتش را در حجم های بالا به یکباره به فروش برساند و برای خریدار هم می تواند از این دیدگاه به صرفه باشد که وی می تواند در یک سفارش هر آن قدرکه پارچه نیاز دارد را تحویل بگیرد و دیگر نگرانی از بابت کمبود پارچه برای انجام تولیداتش نداشته باشد.

در این میان لازم است بگوییم که خریدار می تواند در خریدهایی که انجام می دهد تخفیف بیشتری از فروشنده بگیرد که در واقع هرچه حجم سفارش بیشتر باشد، فروشنده تمایل بیشتری دارد که به خریدار تخفیف بدهد.

تنوع رنگی زیادی در پارچه های فلامنت بیمارستانی وجود ندارد، در اصل می توان رنگ های گوناگونی را برای این پارچه ها پیاده کرد اما باید دید که بازار کدام رنگ پارچه داغ تر است تا با توجه به آن، کارخانه تولیداتی را انجام دهد که خودش نیز ضرر نکند.

حال، مرکزی و یا بیمارستانی خودش تصمیم می گیرد تا از یک رنگ خاص برای پارچه های سفارشی اش استفاده نماید که این مورد محال نیست و می تواند به راحتی به کارخانه ی مورد نظر درخواست خود را بدهد و سفارشش را ثبت کند تا آن تولیدکننده نسبت به تولید سفارشات آن مرکز اقدام نماید.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را می توان به صورت عمده و در تنوع رنگی گوناگون از طریق آنلاین و استفاده از وبسایت تخصصی ما سفارش دهید.

افتخار ما در این مورد می باشد که کارشناسان فروش خبره ای داریم که می توانند شما را قبل از ثبت سفارشاتتان، همراهی و یاری نمایند تا بتوانید به راحتی، هر آنچه که نیاز دارید را درخواست دهید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

بنابراین فقط کافیست تا با ما ارتباط لازم را برقرار کرده و درخواست های خودتان را مطرح کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان