به نساجی گلی خوش آمدید

خرید پارچه کجراه لباس کاری زیر قیمت بازار

خرید پارچه کجراه لباس کاری زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • چرا انتخاب پارچه لباس کاری مهم است؟
 • آشنایی با انواع پارچه ترگال و مشخصات آنها
 • پارچه کجراه بهترین پارچه لباس کاری است؟
 • نکات مهم در خرید پارچه کجراه لباس کاری بصورت عمده

خرید پارچه کجراه لباس کاری زیر قیمت بازار، از طریق این مجموعه فروش امکان پذیر می باشد؛ زیرا به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده این پارچه ها را با کیفیت مناسب ارائه می دهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

برای ایجاد امنیت در کارمندان و کارگران و حفظ پرستیژ کاری افراد بهتر است تا از لباس کارهای متحدالشکل استفاده شود.

برای تولید لباس های مناسب در حال حاضر پارچه‌ های بسیار زیادی در بازار وجود دارند که برای انتخاب هر پارچه، بررسی بسیاری از شرایط شغلی، ویژگی های پارچه و همچنین قیمت پارچه اهمیت پیدا می ‌کند.

برای خرید پارچه کجراه لباس کاری با قیمت مناسب که جزء بهترین ها در این حوزه است تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 چرا انتخاب پارچه لباس کاری مهم است؟

به طور معمول از لباس کار برای جلوگیری از حوادث مختلفی مانند ضربه، سوختن، جلوگیری از خطر برق گرفتگی، کثیف شدن لباس های معمولی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می ‌کنند.

با توجه به حوزه شغلی، انتخاب لباس کار اهمیت و ضرورت بسیار بالایی دارد که باید با توجه به شرایط محیط و فضا لباس کارها انتخاب گردند.

در هنگام انتخاب لباس کار، باید به چند عامل مهم مانند جنس پارچه، سایز لباس، نوع دوخت و همچنین ویژگی های لباس مطابق شرایط محیط کار توجه کرد.

در بین این موارد مهم انتخاب پارچه لباس کاری بیشتر از سایر موارد دیگر مورد اهمیت قرار می ‌گیرد.

از آنجا که گستره مشاغل بسیار وسیع است و هر شغلی دارای یک شرایط خاص کاری می باشد، باید از پارچه های با ویژگی های مناسب برای آن مشاغل استفاده شود.

جنس پارچه و اطمینان از کیفیت بالای آن، نقش تاثیرگذاری در بالاتر بردن اعتماد به نفس کارگران و کارمندان ایفا می ‌کند و به صورت مستقیم با بازدهی کاری آنها ارتباط دارد.

لازم است که برای هر گروه شغلی از پارچه مناسب آن استفاده شود، تا افراد در لباس احساس راحتی زیادی داشته باشند.

در حال حاضر انواع مختلف پارچه مناسب برای لباس کار تولید می گردد که با بررسی دقیق شرایط هر شغل و ویژگی های پارچه ها می توان مناسب ترین گزینه ها را انتخاب کرد.

در کارخانه تولید پارچه لباس کار چند پارچه بسیار پرکاربرد تولید می گردد، مانند پارچه ترگال، پارچه تترون، پارچه فاستونی، پارچه پرشیا و پارچه کتان که از استقبال خوبی برخوردار هستند.

خرید پارچه کجراه لباس کاری

آشنایی با انواع پارچه ترگال و مشخصات آنها

در بین منسوجات پرطرفدار که برای تولید لباس کار مورد استفاده قرار می گیرند، پارچه ترگال جزء پرمصرف ترین ها محسوب می گردند.

در حال حاضر پارچه های ترگال را بر اساس نحوه تولید، میزان الیاف به کار رفته شده در آن، نحوه رنگرزی و موارد مختلف دیگری طبقه ‌بندی می ‌کنند.

اولین موردی که موجب دسته ‌بندی پارچه ‌های ترگال می شود، نوع بافت این پارچه ها است که به دو گروه پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه دسته‌ بندی می نمایند.

پارچه ترگال ساده دارای بافت مسطح و مربعی شکل و گرماژی بین ۲۱۰ تا ۲۴۰ گرم دارد، این پارچه معمولاً با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می گردد.

پارچه ترگال کجراه دارای بافت مسطح اما میله ای است که به دلیل نوع بافت، این پارچه از زیر دست قوی تری برخوردار بوده و گرماژ آن از ۲۶۰ گرم تا ۲۹۰ گرم ادامه پیدا می ‌کند.

 البته در صورتی که میزان استفاده از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه بیشتر باشد، گرماژ آن تا ۳۲۰ گرم نیز وجود دارد.

به طور کل برای تولید پارچه ترگال از الیاف پنبه، پلی استر و فیلامنت در تار و پود استفاده می‌ کنند که کم و زیاد شدن میزان هر کدام از این الیاف، منجر به پدید آمدن پارچه ‌هایی با ویژگی ‌های خاص می گردد.

انواع پارچه ترگال کجراه بر اساس میزان استفاده از الیاف در آنها به چند گروه تقسیم بندی می شوند:

پارچه کجراه فیلامنت در فیلامنت: برای تولید این پارچه در طول و عرض از الیاف فیلامنت استفاده شده و فقط به دلیل بافت کجراه، استحکام بالایی دارد و جزء پارچه ‌های اقتصادی محسوب می گردد.

پارچه کجراه ۷۰ درصد پنبه به ۳۰ درصد پلی استر: برای تولید این پارچه از ۷۰ درصد پنبه و ۳۰ در صد الیاف پلی استر استفاده کرده اند این پارچه دارای مقاومت کششی و سایشی بالایی است.

پارچه کجراه ۳۰ درصد پلی استر به ۷۰ درصد پنبه: برای تولید این پارچه حجم بیشتری از الیاف پنبه به همراه ۳۰ درصد الیاف پلی استر را در کار قرار می‌ دهند و پارچه های تولید شده مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند.

پارچه کجراه ۱۰۰% پنبه: تمامی الیاف تار برای تولید این پارچه را از پنبه استفاده می کنند که وزن پارچه تولیدی تا حدود ۴۸۰ گرم نیز می باشد و جزء پارچه های ضخیم و کاملاً مقاوم در برابر حرارت قرار می گیرند.

پارچه کجراه بهترین پارچه لباس کاری است؟

تا اینجا دریافتیم که در بین پارچه های مختلفی که در جهت لباس کار مورد استفاده قرار دارند، پارچه های ترگال کجراه جزء متنوع ترین محصولات هستند.

در بین تنوع بالای پارچه کجراه، به آسانی برای هر حوزه شغلی، می ‌توان پارچه مناسب را انتخاب کرد.

چرا پارچه کجراه بهترین پارچه لباس کاری است؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که پارچه کجراه، از ویژگی ‌های منحصر به فردی برخوردار بوده که امکان پاسخگویی به نیاز بسیاری از مشاغل را دارد.

در اینجا به برخی از مهمترین ویژگی های پارچه کجراه اشاره می ‌کنیم، تا پی به دلایل بهتر بودن این پارچه در بین سایر منسوجات دیگر ببرید که عبارتند از:

 • دارای ثبات رنگی بالا
 • تراکم بافت مناسب
 • پرز شدن سطح پارچه
 • داشتن ثبات سایشی خوب
 • برخورداری از استقامت بالا

از پارچه های ترگال در شرایط شغلی مختلف استفاده می کنند و داشتن ثبات رنگی بالا سبب می شود تا در طی شستشوهای متعدد کیفیت آن از بین نرود.

همچنین گاهی موارد باید، این پارچه را مورد ضدعفونی هم قرار دهند که در چنین شرایطی داشتن کیفیت بالای الیاف و رنگ مناسب اهمیت دارد.

قیمت پارچه کجراه لباس کاری با توجه به ویژگی‌ های منحصر به فرد، بسیار مناسب است و این مسئله می‌ تواند مهمترین عامل محبوبیت پارچه در بین مراکز تولیدی قرار بگیرد.

نکات مهم در خرید پارچه کجراه لباس کاری بصورت عمده

در هنگام خرید پارچه کجراه لباس کاری به صورت عمده باید به نکات بسیار مهمی توجه کرد، تا در نهایت از خرید خود رضایت کافی را داشته باشید.

از آنجا که موارد استفاده از پارچه ترگال بسیار زیاد است و همچنین پارچه در تنوع بالا تولید می ‌شود، ابتدا باید به شناخت مشخصات و ویژگی ‌های پارچه کجراه بپردازید.

سپس با توجه به حوزه کاری مورد نظر، اقدام به انتخاب و خرید عمده پارچه نمایید، تا بتوانید مطابق با شرایط  بهترین انتخاب را داشته باشید.

به طور کل نکات زیادی در این حوزه وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • توجه به تراکم و گرماژ پارچه
 • توجه به رنگ بندی ها و انتخاب رنگ مناسب
 • بررسی میزان الیاف مورد استفاده در بافت پارچه
 • شناخت کارخانجات و برندهای مطرح تولید کننده

بهترین پیشنهاد برای رعایت همه این نکات به صورت کاملاً اصولی انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر در این حوزه است.

این مرکز فروش با عرضه پارچه های ترگال در تنوع بالا، تهیه پارچه ها از کارخانجات برند، سعی می کند مناسب ترین قیمت ممکن در بازار را ارائه دهد.

 در این مجموعه با حذف کامل واسطه ها پارچه های باکیفیت و کاملا اقتصادی به دست مصرف‌ کننده نهایی می رسد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان