به نساجی گلی خوش آمدید

سایت فروش پارچه یکبار مصرف مناسب سالن زیبایی و پوست

پارچه یکبار مصرف مناسب سالن زیبایی و پوست جزء پارچه های پرکاربرد حوزه بهداشتی محسوب می شود، که از طریق سایت فروش پارچه های اسپان باند با قیمت های مناسب امکان تهیه آنها وجود دارد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه آنچه از پارچه های یکبار مصرف نمی دانید

پارچه های یکبار مصرف جزء پارچه های پر کاربرد صنعت نساجی است که به صورت بی بافت با کمک گرفتن از دستگاه ‌های پیشرفته و به روز تولید می‌ شود.

این پارچه ها معمولاً به شکل مستقیم از الیاف فیلامنت و در کنار هم قرار گرفتن این الیاف به صورت منظم و یا نامنظم تولید می کنند و در روند تولید آنها هیچ گونه الیاف تار و پود که به شکل سنتی در هم تنیده می شوند استفاده نمی گردد.

روش تولید این پارچه ها به چند صورت انجام می گیرد، که با توجه به مراحل پایانی تولید، ویژگی های این پارچه ها تفاوت پیدا می‌ کند.

به طور کلی از سه روش: حرارتی، مکانیکی و شیمیایی استفاده می ‌کنند تا الیاف فیلامنت را در کنار یکدیگر قرار داده و به هم متصل شود

معمولاً از پلیمرهای شیمیایی که دارای ویسکوزیته ذوب بالایی هستند برای تولید الیاف فیلامنت استفاده می کنند. زیرا هر چه دمای ذوب این پلیمرها بالاتر باشد، خاصیت پوشش دهی با حجم کمی از مواد به وجود می آید.

معمولاً پارچه های اسپان باند در گرماژهای متنوع از ۱۰ گرم تا ۴۰۰ گرم تولید می شوند.

همچنین امکان تولید این پارچه ها در عرض های مختلف از ۶۰ سانتی متر، ۸۰ سانتی متر، ۱۲۰ سانتی متر و ۱۶۰ سانتی متر وجود دارد، که مطابق با نیاز در بخش‌ های مختلف مراکز درمانی و بهداشتی از این پارچه استفاده می کنند.

معمولاً پارچه های اسپان باند به دو شیوه هیدروفیل و واترپروف تولید می‌ شوند که در نوع هیدروفیل تا ۱۰ برابر وزن خود می توانند آب را جذب کند و در نوع واترپروف به هیچ عنوان آب را از خود عبور نمی دهد. 

نکته مهم در روند تولید پارچه های اسپان باند این پارچه ها کاملاً در تنوع رنگ بندی بالا و امکان چاپ پذیری تولید می گردد که ویژگی چاپ پذیری برای بسیاری از مراکز مورد توجه و اهمیت است.

مشخصات پارچه یکبار مصرف مناسب سالن زیبایی و پوست

سالن های زیبایی و پوست جزء مراکز بهداشتی و درمانی محسوب می‌ شوند که لازم است تا در این مراکز از پارچه‌ های یکبار مصرف استفاده شود.

زیرا در این فضاها اشخاص مختلفی رفت و آمد داشته و برای جلوگیری از انتقال آلودگی های مختلف در بین اشخاص از ملحفه ها و لوازم یکبار مصرف استفاده می کنند.

زیرا به کار بردن ملحفه و سایر لوازم یکبار مصرف در این فضاها ایجاد حس آرامش برای افراد خدمات گیرنده را به وجود می‌ آورد.

در حال حاضر با پیشرفت صنعت نساجی و تولید پارچه اسپان باند با مشخصات و ویژگی های خاص استفاده از این پارچه ها بسیار راحت تر شده و بسیاری از کارها را آسانتر کرده اند.

به دلیل سبک وزن بودن پارچه های اسپان باند و تنوع در گرماژ و عرض جزء پارچه هایی است که در محیط های مختلفی مانند سالن های آرایش و زیبایی پر طرفدار هستند.

مناسبترین گرماژ برای پارچه یکبار مصرف مناسب سالن زیبایی و پوست گرماژ ۲۵ و ۳۰ گرم است و همچنین این پارچه ها در عرض‌های ۱۶۰ و ارز ۱۲۰ جزء پرکاربردترین ها در این زمینه می باشد.

خوب است که شما با توجه به موارد استفاده متعدد از پارچه های یکبار مصرف با برخی از مشخصات و ویژگی‌های خاص این پارچه برای این مراکز آشنا شوید از جمله:

  • این پارچه ها هیچ گونه پرزدهی ندارند.
  • کاملا سبک و کم حجم می باشند.
  • حین استفاده از پارچه های یکبار مصرف هیچ گونه حساسیتی برای افراد به وجود نمی‌ آید.
  •  این پارچه ها از نوع هیدروفیل و جاذب آب انتخاب می شوند که حدود ۱۰ برابر وزن خود می تواند آب را جذب کند.
  • جزء پارچه هایی است که دارای بافت نرم و لطیف است و هیچ گونه آسیبی به پوست مصرف ‌کنندگان وارد نمی کند.
  • به دلیل خاصیت آنتی استاتیک در حین مصرف الکتریسیته ساکن ایجاد نمی شود.
  •  این پارچه ها در تنوع بالایی رنگ و طرح وجود دارند و به راحتی می ‌توان مطابق با ست و رنگ‌ های مراکز زیبایی تهیه کرد.

بیشترین مورد استفاده از پارچه های اسپان باند در این مراکز به عنوان ملحفه، پیش بند و هد بند می باشد.

نمونه پارچه های اسپان باند برای این مراکز به صورت رولی است، که رول ها در سایز های استاندارد به حالت پرفراژ می باشد و به راحتی می توان آنها را به قطعات مناسب برش داد.

نکته مهم در مورد استفاده از این پارچه ها، یک بار مصرف بودن آنها است که دیگر نیاز به شستشو ندارند و پس از هر بار استفاده دور انداخته می شود.

 اما به دلیل اینکه این پارچه ها قابلیت بازیافت دارند به راحتی از این پارچه در مراکز مختلف استفاده می ‌کنند.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند ارزان

با توجه به اینکه پارچه های اسپان باند یکی از منسوجات پر مصرف در حال حاضر می باشد و در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد،  بهتر است تا به نسبت سایر پارچه ها با قیمت های ارزان تر عرضه شوند.

به طور مثال پارچه یکبار مصرف مناسب سالن زیبایی و پوست جزء پرکاربردترین ها در حوزه بهداشتی می باشد. که برای صاحبان سالن ها مهم است تا این پارچه ها را به شکل عمده و با قیمت ارزان تهیه کنند.

روش های زیادی برای خرید پارچه های اسپان باند وجود دارد که برخی از این روش‌ ها به دلیل حذف بسیاری از هزینه ‌ها مقرون به صرفه تر می باشد.

خرید اینترنتی پارچه اسپان توسط این مجموعه جزء بهترین روش ها برای خرید پارچه های اسپان باند محسوب می گردد.

این مجموعه با عرضه محصولات خود به شکل حضوری و اینترنتی امکان دسترسی به این پارچه ها را برای همه مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور فراهم آورده است.

عرضه اینترنتی از طریق این مجموعه به دلیل حذف بسیاری از هزینه ها مانند هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل و رفت و آمد و همچنین ثبت سفارش و دریافت آن در کمترین زمان ممکن موجب شده تا هزینه نهایی خرید پارچه اسپان باند کمتر باشد.

در صورتی که به پارچه یکبار مصرف مناسب سالن زیبایی و پوست نیاز دارید همین حالا با بخش فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پس از ثبت سفارشات خود در کمترین روزکاری محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرید و لذت یک خرید مقرون به صرفه را برای خود به دست آورید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان