به نساجی گلی خوش آمدید

فروش پارچه اسپان باند مصرف گان جراحی

فروش پارچه اسپان باند مصرف گان جراحی

پارچه اسپان باند مصرف گان جراحی را می توان از طریق آنلاین و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری نمود و این پارچه ها در حجم های متفاوت و با ویژگی های گوناگون در بازار نیز موجود می باشند. دریافت مشاوره

در صورتی که از جمله افرادی باشید که مدام با انواع پارچه ها سر و کار دارند، باید با پارچه های اسپان باند هم آشنایی داشته باشید.

مصرف پارچه های اسپان باند در سال اخیر بسیار زیاد شده است و از آن ها در تولید موارد گوناگونی بهره می برند.

 پارچه اسپان باند مصرف گان

پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه های اسپان باند در زمره ی منسوجاتی می باشند که به نام بی بافت شهرت پیدا کرده اند.

در واقع این پارچه های اسپان باند از جنس پلی پروپلین می باشند و با نام های مختلفی با عنوان یکبار مصرف، بی بافت، نبافته، نبافته ی اسپان، نبافته ی سوزنی و لایه ی سوزنی در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

پارچه های معمولی را همان طور که نسبت به آن ها آگاهی دارید، از تارو پود تشکیل شده اند اما پارچه های اسپان باند بر خلاف این پارچه های معمولی، از الیاف پرس تشکیل شده اند.

همانن سایر پارچه ها، پارچه های اسپان باند هم در وزن و گرماژهای گوناگون و همچنین ضخامت های متفاوتی مورد تولید قرار می گیرند.

اگر به نوع بافت نمد و موکت دقت نمایید کاملا متوجه خواهید شد که منظور از پارچه های بی بافت چه چیزی می باشد.

مصرف این پارچه های اسپان باند بسیار زیاد می باشد به گونه ای تمامی ما شاید هروزه با آن ها سر وکار داریم اما چون اطلاعاتی درباره ی این پارچه ها نداریم، نمی دانیم که آن چیزی که ما استفاده می نماییم همان پارچه ی اسپان باند است.

فرآیند تولید پارچه های اسپان باند هم با سایر پارچه ها متفاوت است به این شکل که مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی اسپان باند وارد دستگاهی با نام اکسترودر می شود و بعد از این که کامل ذوب شدند، پلی پروپلین وارد یک مجموعه ای می شود که به صورت سوزن های سرنگ مانند است.

با فشاری که از سمت اکسترودر به آن ها وارد می شود، موادی که مذاب هستند به صورت الیاف های بسیار باریک شکل رشته های فلامنت خارج می شوند.

آن فلامنت ها پس از این که به صورت کامل خنک شدند به شکل آیرودینامیک بر روی نقاله های خط تولید، کش داده می شوند و لایه های اسپان به این صورت تولید می گردند.

 پارچه اسپان باند مصرف گان

مشخصات پارچه های یکبار مصرف اسپان باند

هر چیزی که مورد تولید قرار می گیرد دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشد که پارچه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.

پارچه های اسپان باند هم دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشد که سبب می گردد آن ها را از دیگر موارد متمایز نماید.

این فاکتورهای متمایز کننده عبارت هستند از:

  1. وزن و گرماژ هر نوع اسپان باند
  2. رنگبندی این پارچه ها
  3. طول و عرض هر رول و یا پارچه ی اسپان باند

در این میان پارچه های اسپان باندی که مورد تولید قرار می گیرند می توانند یک سری خصوصیات را داشته باشند و یا این که آن ها را نداشته باشند که با توجه به نوع نیاز و سفارش از طرف مشتری، تولید کننده تصمیم می گیرد آن ویژگی را در اسپان باند مورد نظر اعمال نماید یا اجرایش نکند.

این ویژگی ها را نیز می توانیم به این صورت بیان نماییم:

  1. دارا بودن خاصیت آب گریز بودن
  2. خاصیت آب دوست بودن
  3. چاپ دار بودن پارچه یا ساده بودنش
  4. خاصیت ضد آب بودن و یا واترپروف بودن آن
  5. آنتی باکتریال بودن پارچه
  6. دارا بودن لطافت خاص در پارچه
  7. آنتی یووی بودن پارچه های اسپان باند

همان طور که متوجه شدید، پارچه های اسپان باند می توانند این خصوصیات را داشته باشند و یا آن ها را نداشته باشند و این مورد با توجه به نوع سفارش مشتری و یا تولیدی تعیین می شود.

البته این که نیاز بازار هم در این نوع تغییرات پارچه ها، دخیل است را نمی توان انکار نمود و تمامی این موارد موجب می شوند تا یک پارچه ی اسپان باند با مشخصات و ویژگی هایی که بیان شد مورد تولید و سپس عرضه به بازار قرار بگیرد.

از هر نوع پارچه ی اسپان باند با ویزگی های متفاوت، موارد مختلفی مورد تلوید قرار می گیرند، مثلا برای تولید ماسک های اسپان باندی می بایست از اسپان باند سه لایه و یا بیشتر با گرماژ و ضخامت مشخص استفاده نمود تا بتواند به راحتی از ورود انواع ویروس و میکروب به داخل آن جلوگیری کند.

موارد دیگری که با استفاده از پارچه های اسپان باند هم مورد تولید قرار می گیرند به همین شکل هستند و تولدی ها باید در نوع خرید خود دقت کافی را مبذول نمایند.

 پارچه اسپان باند مصرف گان

گان جراحی با پارچه اسپان باند بیمارستانی

از پارچه های اسپان باند بیمارستانی در تولید موارد مختلفی استفاده می نمایند و تولیدات این نوع پارچه بسیار زیاد می باشد.

در حال حاضر هم که نیاز جامعه و حتی دنیا به استفاده از این پارچه به علت شیوع ویروس کرونا بیشتر شده است، تولیدات آن نسبت به قبل فزونی یافته است و موارد مصرف آن هم در چند مورد خاص، بسیار بیشتر شده است.

یکی از مواردی که با استفاده از پارچه های اسپان باند مورد تولید قرار میگیرد، گان جراحی می باشد.

گان های جراحی باید دارای خصوصیات و مشخصاتی باشند که از آن ها بتوان با خیالی راحت در اتاق های عمل و جراحی استفاده نمود.

این لباس ها کاملا یکبار مصرف می باشند و عمده ی سفارشاتش از سمت بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد و مورد استفاده ی پرستاران و پزشکان در اتاق های عمل قرار می گیرد.

از این پارچه به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد برای تولید منسوجات پزشکی استفاده می نمایند.

هر موردی را با پارچه ی اسپان باند قصد تولید دارند، از پارچه هایی با گرماژهای مشخصی استفاده می نمایند و برای تولید گان هم از گرماژ مشخص آن بهره می برند تا افرادی که قصد استفاده از آن ها را دارند به راحتی بتوانند از آن ها بهره مند شوند.

قیمت پارچه اسپان باند مصرف گان

برای فهمیدن این که پارچه های یکبار مصرف اسپان باندی که در تولید گان به کار برده می شود دارای چه قیمتی می باشند باید ابتدا در مورد تمامی پارچه های اسپان باند با گرماژهای گوناگون و ویژگی ها و مشخصاتی که بیان کردیم، اطلاعات مفید و لازمی را کسب نماییم.

دانستن این اطلاعات بسیار به افراد کمک می کند تا به راحتی بتوانند قیمت های گوناگون را با پارچه های با مشخصات مختلف تطبیق بدهند و بدانند که کدامیک از نظر قیمتی و مشخصاتی درست می باشد.

برای دریافت قیمت پارچه به روش های گوناگون و از طرق مختلفی می توان اقدام نمود تا لیست قیمت پارچه های مورد نظر را دریافت کرد.

یکی از این روش ها این است که فرد به صورت حضوری به کارخانه هایی که قصد خرید از آن ها را دارید مراجعه نماید و از آن ها، لیست قیمت تمام پارچه های یکبار مصرف را دریافت نماید و همراه آن ها مشخصات آن ها و گرماژ و هرچیزی که به درد فرد می خورد تا سفارش بهتری داشته باشد را درخواست دهد.

این روش می تواند برای فرد کمی دردسرساز باشد زیرا باید مسافت های طولانی را گاهی طی کند تا به کارخانه ی مورد نظرش برسد که علاوه بر هزینه های اضافی که برای فرد دارد، زمان زیادی را هم از وی اشغال می نماید.

روش دیگر این است که از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین، از تمامی کارخانه ها و نمایندگی هایی که فکر می کند می تواند خرید داشته باشد و از کیفیت ان ها تا حدودی اطمینان دارد، درخواست لیست قیمت بدهد.

این روش بسیار مفید است و افراد می توانند به راحتی از هر کارخانه ای درخواست لیست قیمت بدهند بدون این که زمان زیادی را از آن ها بگیرد و یا این که هزینه های هنگفتی را بابت رفت وآمد و یا حمل و نقل بخواهند پرداخت نمایند.

از پر طرفدارترین روش های دریافت لیست قیمت همین روش است و هم برای فرد متقاضی و هم فروشنده بسیار راحت است و زمان زیادی را از هر دوی آن ها نمی گیرد.

 پارچه اسپان باند مصرف گان

از کجا پارچه گان یکبار مصرف بیمارستانی تهیه کنم؟

برای تهیه ی پارچه های یکبار مصرفی که برای تولید گان به کار برده می شود لازم است تا فرد اطلاعاتی درباره ی کارخانه های تولیدکننده به دست آورد و بداند که این پارچه ها در چه شهر و کارخانه ای مورد تولید قرار می گیرد.

در صورتی که فرد بتواند این اطلاعات را به دست آورد، به راحتی می تواند سفارشاتی را که دارد تقاضا دهد و مورد ثبت قرار بدهد.

برای خرید این پارچه ها چندین روش وجود دارد که یکی از آن ها مراجعه به کارخانه ی تولید کننده است که در موردش قبلا اطلاعاتی را به دست آورده ایم و می دانیم پارچه ی مورد نظر ما را برای فروش دارد.

خرید از این روش دارای مزایا و معایب زیادی است که فرد باید بتواند میان مزایا و معایب آن تمیز قائل شود و بین آن ها انتخاب نماید.

دارای مزایایی مانند بدون واسطه خرید کردن است که فرد به راحتی با هزینه ی تولید اولیه می تواند خریدهای خودش را ثبت نماید.

معایب آن هم می تواند شامل رفت و آمد طولانی مدت از نظر زمانی و همچنین از نظر هزینه ای برای فرد خریدار باشد که می خواهد از محل زندگی و کار خود به کارخانه ی مورد نظر برسد.

روش دیگر خرید پارچه اسپان باند مصرف گان را هم می توانیم به خرید از روش اینترنتی ارجاع بدهیم.

در این روش، افراد خریدار و متقاضی بامراجعه به وبسایت های کارخانه ها و نمایندگی هایی که هر کارخانه برای خود راه اندازی نموده اند مراجعه می نماید و با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که در سایت اعمال شده است به همراه قیمتی که در اختیار متقاضی قرار می گیرد می تواند سفارشات خود را ثبت کند و درخواست خود را ارسال کند.

فروش پارچه اسپان باند گان جراحی به قیمت عمده

پارچه اسپان باند مصرف گان را می توان به قیمت عمده از مراکز معتبری که خود کارخانه ی تولیدکننده معرفی می نماید، خریداری کرد.

یکی از این مراکز مراکز فروشی هستند که در خود کارخانه قرار گرفته اند و در آن ها کارشناسان فروشی وجود دارند که می توانند تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار بدهند و قیمت های آن پارچه ها را به شما اعلام نمایند.

این مراکز به صورت مستقیم فروش از درب کارخانه دارند و قیمت ارائه شده ی آن ها، قیمت خود کارخانه می باشد.

مرکز بعدی، نمایندگی هایی هستند که هر کارخانه و نساجی در شهرهای گوناگون برای پیشرفت در کار و همچنین فروش بیشتر راه اندازی کرده است.

در صورتی که این نمایندگی ها معتبر باشند و به صورت رسمی زیر نظر کارخانه در حال فعالیت باشند، قیمتی که به شما ارائه می دهند نیز با قیمت کارخانه تفاوت چندانی ندارد و می توانید به راحتی در شهر و دیار خود، پارچه های مورد نظرتان را با قیمت درب کارخانه ای خریداری کنید.

هیچگاه این موضوع را فراموش نکنید که اگر شما خریدهای پارچه های مورد نیاز خودتان را به صورت عمده سفارش دهید و حجمی را که مورد نیازتان است را به صورت کامل سفارش دهید، قیمتی که برای شما درمی آید، قیمتی بسیار بهتر و به صرفه تر خواهد بود.

بنابراین خرید به صورت عمده و در حجم های بالا، قیمت بهتر و به صرفه تری را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

مورد دیگر که لازم است در خریدهای خود رعایت نمایید تا قیمت نهایی برای شما به صرفه تر باشد این است که خریدهای خود را تا جایی که می توانید به صورت نقدی حساب کنید تا تخفیفی که می تواند در قیمت اصلی بسیار تأثیرگذار باشد را از فروشنده دریافت نمایید.

در واقع زمانی که شما خریدهای خودتان را به صورت چکی و یا اقساطی دریافت می نمایید، فروشنده دیگر نمی تواند و حتی دیگر نمی خواهد که تخفیفی به شما بدهد زیرا همین طوری، خودش سودی که قرار است دریافت نماید را در ماه های گوناگون تقسیم نموده است تا شما بتوانید خرید خودتان را انجام بدهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان