به نساجی گلی خوش آمدید

فروش پارچه ترگال بیمارستانی : درب کارخانه

پارچه ترگال بیمارستانی با وزن ۲۴۰ گرم با بافتی ساده و ضد وایتکس و مقاوم در برابر انو کات با طول عمر ۳ ماه با شستشو در دما های بالا در ۵ رنگ تولید و عرضه می شود ،سبز و کاربنی ضد وایتکس هستند ،صورتی و سفید و ابی نیستند،قیمت ترگال بیمارستانی از ۵۵۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰ تومان می یاشد. در ادامه لیست قیمت ها نوشته می شود.

فروش پارچه ترگال بیمارستانی از درب کارخانه با قیمت دست اول، در دو گرماژ ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی با خاصیت ضد آبژاول بودن، از طریق این مجموعه به انجام می رسد.

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ترگال Tergal 240 گرم ،رنگ رب اکتیو ،۲۴۰ گرم عرض ۱۵۰ سانتیمتر با خاصیت ضد پرزی ،ضد چروک یکی دیگر از پارچه های مصرفی در تولیدات بیمارستان ها و مراکز درمانی به شمار می آید. ویژگی ها و مشخصات منحصربفردی که پارچه ترگال داشته، سبب شده تا این پارچه مصارف فوق العاده مهم و ارزشمندی را در حوزه پزشکی دارا باشد.

پرتقاضا بودن پارچه ترگال سفید بیمارستانی می تواند به خودی خود، حضور واسطه ها در بازار فروش این پارچه را، پر رنگ تر نماید. و این یعنی کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، با چالشی جدی پیرامون چگونگی خرید نیاز پارچه ای خود از بهترین پارچه ترگال بیمارستانی، مواجه هستند.

بنظر شما از طریق کدام مراکز فروش پارچه بیمارستانی در کشور می توان خریدی ارزان و با تضمین در کیفیت از انواع پارچه های ترگال بیمارستانی داشت؟

خرید پارچه ترگال بیمارستانی اعلا

پارچه ترگال یکی از پارچه های مصرفی در صنعت نساجی امروزی است که منشاء اصلی تولید آن، کارخانجات نساجی اصفهان می باشند.

این پارچه دارای الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود خود بوده و بافت این پارچه به شکل مربعی می باشد. در کارخانجات تولید کننده پارچه ترگال، این پارچه با دو کالیته به عرضه می رسد که عبارتند از:

پارچه ترگال ساده

پارچه ترگال کجراه

تنها تفاوت میان پارچه های ترگال ساده و کجراه، در وزن یا گرماژ آنها بوده است. پارچه ترگال ساده با گرماژ ۲۴۰ گرم و پارچه ترگال کجراه با گرماژ ۲۸۰ گرم تولید شده اند. این پارچه ها عرض یک و نیم متری داشته و به صورت طاقه ای و عدلی امکان خرید دارند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک، می تواند پارچه ترگالی باکیفیت را روانه بازارهای فروش نموده باشد. یک پارچه ترگال خوب از خصوصیات ذیل برخوردار بوده است:

 • استقامت بالا
 • ثبات سایشی و کششی
 • ثبات در رنگ
 • ضخامت مناسب
 • عدم تل و گوله شدن
 • آهار مناسب

از جمله مهم ترین مصارف پارچه ترگال هم می توان به این موارد اشاره داشت:

 1. دوخت انواع البسه و منسوجات بیمارستانی
 2. انواع البسه مدارس
 3. تولید لباس های کار

با توجه به مصارف عمده ای که از پارچه ترگال در صنعت پزشکی و بیمارستانی به انجام رسیده، در اینجا به بررسی بیشتر پارچه ترگال بیمارستانی خواهیم پرداخت. آیا می دانید که مصارف پارچه ترگال در بیمارستان ها چیست؟ بهترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی کجا عرضه می گردد؟ فروش پارچه ترگال بیمارستانی از درب کارخانه توسط کدام مراکز به انجام می رسد؟

پارچه ترگال بیمارستانی خوب اصفهان

پارچه ترگال بیمارستانی هم نوعی پارچه تخت بافت است که دارای الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود خود می باشد. این پارچه با عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی، بیشترین استفاده را نسبت به گرماژ ۲۸۰ گرمی، دارد.

پارچه ترگال بیمارستانی خوب به شکل ضد آبژاول تولید می گردد. این ویژگی سبب می گردد تا در اثر شستشو با مواد ضد عفونی کننده یا وایتکس، این پارچه به هیچ وجه کیفیت رنگ و بافت خود را از دست نمی دهد.

در واقع ضد آبژاول بودن پارچه های ترگال، یکی از ملاک های اصلی در انتخاب این پارچه جهت مصارف گوناگون بیمارستانی می باشد.

از طرفی این پارچه در عین ضخامت و تراکم بافت بالا، نرمی زیر دست مطلوبی داشته و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد. همچنین گوله گوله و تل نمی شود و به سبب دارا بودن آهار مناسب، مقاومت خیلی خوبی در برابر پارگی، ساییدگی و کشش داشته است.

تمامی این ویژگی ها سبب می گردد تا پارچه ترگال بیمارستانی، گزینه مناسبی برای هر یک از البسه و منسوجات ذیل باشد:

 • روپوش فرم پزشکان
 • لباس پرسنل و پرستاران
 • لباس بیماران
 • لباس حراست
 • ملحفه، رو تختی و رو بالشی
 • پرده های بیمارستانی

در کالیته رنگی پارچه ترگال، طیف های رنگی آبی روشن؛ آبی کاربنی، سبز، سفید و صورتی، از پرفروش ترین رنگبندی ها جهت تولیدات بیمارستانی به شمار آمده اند.

در این میان، پارچه ترگال سفید، مشهور به پارچه روپوش پزشکی است و پارچه ترگال سبز آبژاول، به پارچه سبز اتاق عملی مشهور بوده و در تولید انواع گان جراحان و شان بیمارستانی، مورد استفاده قرار می گیرد.پارچه های ترگال بیمارستانی ،فلامنت فلامنت بیمارستانی ،فلامنت پنبه بیارستانی ،پارچه سوزنی یکبار مصرف ،پارچه تترون بیمارستانی ،پارچه تنظیف ،پارچه لمینت بیمارستانی از پارچه های پر مصرف می باشند که لازم است با کارشناسی خرید شود.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی عمده از کارخانه

تولیدی های البسه و سایر مصارف بیمارستانی که قصد دارند از پارچه ترگال بیمارستانی استفاده کنند، بایستی به دو اصل کیفیت و قیمت این پارچه، توجه ویژه ای داشته باشند.

چرا که اگر تمرکز شما فقط روی قیمت پارچه ترگال بیمارستانی باشد، قطعا می تواند کیفیت پایین تری را برای شما به ارمغان بیاورد و گاها مجبور شوید کیفیت را فدای قیمت نمایید.

اما حتما جهت اینکه تولیدات با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری داشته باشید، می خواهید که قیمت مناسب و اقتصادی تری از پارچه ترگال به دست شما برسد. این موضوع می تواند در نهایت به کاهش هزینه های بیمارستان ها هم ختم شود.

جدای از فاکتورهایی چون عرض و گرماژ پارچه، کیفیت پارچه و رنگبندی پارچه، این نحوه خرید شماست که می تواند در قیمت پارچه ترگال بیمارستانی نقش فزاینده ای داشته باشد.

اگر شما بتوانید به شکل مستقیم و بی واسطه، از طریق مراکز فروشی که با کارخانجات معتبر تولید کننده در ارتباط هستند، خرید خود را انجام دهید، قطعا خریدی ارزان و با تضمین در کیفیت، انتظار شما را می کشد.

فروش پارچه نظم دهنده کشو
پارچه ترگال

بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی ارزان

فروش پارچه ترگال بیمارستانی از طریق مراکز گوناگونی در کشور ما به انجام می رسد. اما آیا تمامی این مراکز، دو اصل قیمت و کیفیت مناسبی را به عرضه می رسانند؟ آیا می توان به هر مرکز فروشی اطمینان کرد؟

شایان ذکر است که در مراکز فروش پارچه بیمارستانی، ممکن است شما با مراکزی آشنا شوید که کیفیت خوبی را ارائه می دهند، اما چون به عنوان یک واسطه عمل می کنند، درصدی افزایش قیمت را بر روی قیمت واقعی پارچه، اعمال می نمایند.

اما اگر شما بتوانید از مراکز فروش اینترنتی پارچه بیمارستانی، که دارای مشخصات ذیل هستند، خرید خود را انجام دهید، قطعا خریدی مطمئن در انتظار شماست:

 • این مراکز با کارخانجات بزرگ تولیدی، ارتباط مستقیم دارند.
 • واسطه ها میان این کارخانجات و مصرف کنندگان را حذف کرده اند.
 • نمونه های عدلی را رایگان برای مشتریان ارسال می کنند.
 • لیست قیمت به روز و همان قیمت درب کارخانه را عرضه می نمایند.
 • با ارائه مشاوره های لازم قبل از خرید، خریدی آگاهانه را برای مشتریان رقم می زنند.

این مجموعه با دارا بودن تمامی خصوصیات فوق، فروش پارچه ترگال بیمارستانی و پارچه اسپان باند با قیمت دست اول کارخانه را به سراسر کشور، انجام می دهد.

پارچه ترگالب یمارستانی
قیمت پارچه ترگال صورتی
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی
خرید ترگال سفید اسکراب

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان