به نساجی گلی خوش آمدید

قیمت پارچه اسپان باند سه لایه بافتینه و اصفهان

قیمت پارچه اسپان باند سه لایه بافتینه و اصفهان را از ما بخواهید ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

اسپان باند برای مپزشکی / بهداشتی


پارچه های اسپان باند غیر بافته شده در پزشکی و بهداشت
آیا تا به حال یک درام پزشکی را از تلویزیون تماشا کرده اید؟ یا در بیمارستان یا کلینیک خارج از بیمارستان جراحی شده اید؟ -اتاق های عمل بیمارستان مملو از منسوجات اسپان باند غیر بافته شده است و شما آنها را از طریق تلویزیون یا از نزدیک شخصاً دیده اید. منسوجات غیر بافته شده مزایای بسیاری در بازار پزشکی / بهداشت و درمان دارند. در اینجا چند مثال آورده شده است. . .

پرسنل اتاق عمل هنگام حضور در اتاق عمل از لباسهای جراحی غیربافته اسپان باند یکبار مصرف استفاده می کنند. از اسپان باند نبافته ها نیز برای ساخت پرده های جراحی استفاده می شود. مزیت استفاده از منسوجات غیر بافته محافظت در برابر خون بیمار ، مایعات بدن و استریل است.

قبل از اسپان باند از پارچه های زیر در بیمارسن=تان ها استفاده می شد

پارچه ها ی خمی ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

میلیون ها نفر در سراسر جهان به HAI (عفونت اکتسابی بیمارستانی) مبتلا می شوند که سالانه منجر به ده ها هزار کشته می شود. دلایل زیادی برای به دست آوردن عفونت در بیمارستان ها وجود دارد ، یکی از آنها در حین جراحی است (که معمولاً به عنوان SSI – عفونت محل جراحی نامیده می شود). پارچه های طبی و لباس مجلسی غیربافته می توانند از شیوع باکتری و میکروب در حین جراحی جلوگیری کرده و در نتیجه خطر SSI / HAI را کاهش دهند.

چسب زخم چیزی است که اکثر افراد در یک زمان از زندگی خود استفاده کرده اند. شما زخم می شوید و چسب را می بندید. این پارچه اسپان باند نبافته کمی از زخم محافظت می کند و با مرطوب نگه داشتن ناحیه و عاری از عفونت ، باعث ترمیم سرعت می شود.

مزایای تولیدات اسپان باند غیر بافته شده چیست؟


مزیت اصلی تولید منسوجات اسپان باند غیر بافته این است که فرآیند یک روند مداوم است. این ماده از مواد اولیه شروع می شود و بدون هیچ گونه وقفه ای به پارچه تمام شده ختم می شود. بنابراین ، هیچ دست زدن به مواد مورد نیاز است که منجر به کارگر کم و هزینه ساخت می شود.

تولید انبوه با طیف وسیعی از خصوصیات فیبر امکان پذیر است. افزایش سالانه نرخ تولید منسوجات اسپان باند غیر بافته شده بسیار بالا است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان