دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

خرید عمده پارچه نساجی بوریا اصفهان

پارچه نساجی بوریا اصفهان که دارای زیردستی کاملا لطیف و کیفیت و قیمتی بسیار مناسب می باشد را می توانید به صورت عمده از مراکز معتبر خریداری نمایید. دریافت مشاوره

همان طوری که مستحضر هستید پارچه ها را از هر کارخانه و یا نساجی که تمایل داشته باشید می توانید تهیه نمایید.

این موضوع کاملا به خود شما و نظراتتان بستگی دارد که پارچه ی تولیدی کدام کارخانه را بهتر بدانید و از آن مجموعه تهیه اش نمایید.

کارخانه های متعددی در شهرهای گوناگون در حال فعالیت می باشند که توانسته اند نیاز مردم را پاسخگو باشند و از هیچ نظری کم و کسری در بازار پارچه به وجود نیاید.

نساجی بوریا

کارخانه نساجی بوریا اصفهان

همان طور که متوجه شدید بیان کردیم که کارخانه های متعددی در زمینه ی تولید پارچه در سراسر ایران در حال فعالیت می باشند که هریک در تولید مورد خاصی از دیگری پیشی گرفته و کیفیت کار هرکدام با دیگری متفاوت می باشد.

کارخانه هایی هستند که تولیدات باکیفیتی دارند و توانسته اند برند و نام خود را به مردم معرفی نمایند.

برخی نیز همچنان که از کیفیت تولیدی خوبی برخوردار هستند اما به دلایل مختلفی توانایی رقابت با سایر کارخانه ها را ندارند و کاملا سایلنت در حال فعالیت می باشند.

برخی از این نساجی ها هم شاید تولیداتی باکیفیت در حد همان برندهای معروف داشته باشند اما خب بسیار پایین تر از آن ها فعالیت خود را ادامه می دهند.

یکی از کارخانه هایی که توانسته است بسیار در این زمینه پیشرفت کند و تولیدات بسیار باکیفیتی تولید کند و به بازار عرضه نماید، کارخانه نساجی بوریا می باشد.

این کارخانه در استان اصفهان واقع شده است که به عنوان قلب تولید پارچه ی ایران شهرت دارد.

اصفهان یکی از شهرهایی می باشد که از دیرباز تا کنون کار و فعالیت خودش را در حیطه ی تولید پارچه قرار داده است و توانسته از نشر تولیدات پارچه در بالاترین سطح قرار بگیرد.

این نساجی با استفاده از پرسنلی کاملا مجرب و متخصص در زمینه ی تولید پارچه و بهره برداری از به روز ترین دستگاه ها و امکانات عالی، همچنین دارا بودن مدیریتی لایق توانسته است در حیطه ی تولید پارچه بسیار پیشرفت نماید و نام خود را بر سر زبان ها بیندازد.

این مجموعه در زمینه ی تولید پارچه های پیراهنی شهرت بالایی دارد و تمامی افراد و تولیدی هایی که با پارچه های پیراهنی، کارشان راه می افتد کاملا با این نساجی و تولیداتش آشنا می باشند.

تخصص این کارخانه در تولید پارچه های پیراهنی موجب شده است تا برند وی در تمامی اذهان تولیدی ها با پارچه پیراهنی شناخته شود.

این نساجی در تولید تمامی انواع و اقسام پارچه های پیراهنی دستی توانا دارد و همه روزه در حال تحقیق و آپدیت کردن کارخانه و تولیداتش می باشد.

هدف این کارخانه در این موضوع نهفته شده است که بتواند پارچه هایی با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت را به بازار عرضه نماید تا تمامی مردم بتوانند از پارچه های تولید ایران آن هم با شرایطی که بیان شد، استفاده نمایند.

نساجی بوریا

پارچه پیراهنی چهارخانه بوریا

شایان ذکر است که این نساجی بوریا در زمینه ی تولید پارچه پیراهنی بسیار به روز می باشد و تولیدات خود را در این سبک، به خوبی و با کیفیتی باور نکردنی انجام می دهد.

پارچه پیراهنی چهارخانه یکی از انواع پارچه های پیراهنی می باشد که این نساجی آن را مورد تولید قرار می دهد.

از پرفروش ترین طرح ها و تولیدی های این نساجی همین پارچه های چهارخانه می باشد که طرفداران بسیاری دارد و از آن در تولید موارد مختلفی استفاده می نمایند.

این موارد استفاده ی مختلف به جز تهیه ی پیراهن از این پارچه ها می باشد.

پارچه های چهارخانه در رنگ های گوناگون و چهارخانه های ریز و درشت مورد تولید قرار می گیرد.

همچنین رنگبندی متفاوت و جذاب این پارچه ها و جنس آن ها نیز بسیار جلب توجه می نمایند و از آن ها می توان در تولید البسه و محصولات گوناگون در تمامی فصول سال بهره برد.

این پارچه ها را کارخانه به صورت عمده مورد خرید و فروش قرار می دهد و استقبال بسیار گرمی از آن ها در بازار می شود.

خرید هر حجمی از این پارچه ها امکان پذیر است و نکته ی مهم این است که می توان رنگبندی تک نیز انتخاب نمود و یا به هر شکلی که فرد خریدار دوست دارد به کارخانه درخواست بدهد و آن را دریافت نماید.

نساجی بوریا

مشخصات پارچه های نساجی بوریا چیست؟

پارچه نساجی بوریا دارای مشخصات و ویژگی هایی می باشد که به سبب آن افراد زیادی به استفاده از آن ها روی می آورند.

مشخصاتی که بر اساس آن ها تعیین می شود که فردی از این نوع پارچه خریداری کند یا به پارچه های دیگری روی آورد.

از آن جایی که بازار تولید موارد مختلف از این پارچه های نساجی بوریا زیاد می باشد، بر طبق آن افراد به ویژگی هایی توجه می کنند که حتما در پارچه موجود باشد.

این مورد می تواند برای افرادی هم صادق نباشد و حتی ویژگی که برخی برایشان مهم است برای افراد دیگر مهم نباشد.

اما این موضوعی که بیان شد بر اساس مدیریت قوی نساجی می باشد که بتواند همه نوع نظر و سلیقه ی افراد جامعه را پوشش بدهد تا بتواند سود خوبی را به دست آورد.

از ویژگی های این پارچه های تولیدی نساجی بوریا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. دارای رنگبندی متنوع و جذاب که تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.
  2. طرح های کاملا متنوع و زیبا و همه پسند که از آن ها در تولید موارد مختلف می توان استفاده نمود.
  3. زیر دستی نرم و لطیف نیز از ویژگی های بارز این پارچه ها می باشد.
  4. داشتن ثبات رنگ در شست و شوهای مکرر برای تولیداتی که لازم است آن ها به صورت منظم شست و سپس استفاده کرد.
  5. دوام بالای پارچه که حاکی از کیفیت بافت خوب آن ها می باشد.

پارچه های تولیدی نساجی بوریا از جنس پلی استر ویسکوز می باشند و کاملا در برابر چروک شدن مقاوم هستند.

تراکم بافت بسیار بالایی دارند و در عین حال زیردست آن ها بسیار لطیف می باشد.

ترکیب رنگهای زیبا و همچنین قیمت مناسب این پارچه ها زبانزد می باشد و افراد زیادی به خاطر موارد فوق به خرید این پارچه ها روی می آورند.

خود کارخانه نیز شرایطی را برای فروش این پارچه تعیین نموده است که به سبب آن ها هم فروش خود را بالا برده است مثلا همان که پیشتر گفتیم که انتخاب به صورت تک طرح و یا تک رنگ هم وجود دارد.

نساجی بوریا

بهترین راهکار تهیه پارچه پیراهنی بوریا

راهکارهای زیادی برای تهیه و خرید این پارچه های تولیدی نساجی بوریا وجود دارد که از طریق آن ها افراد می توانند سفارشات خود را درخواست داده و آن ها را تحویل بگیرند.

راه هایی همچون خرید به صورت حضوری از درب کارخانه، خرید از طریق نمایندگی های قانونی و رسمی نساجی و یا خرید به سبک و سیاق اینترنتی که امروزه رواج بسیاری در میان تمامی افراد دارد.

شما نیز می توانید با توجه به افکار و علاقه مندی خودتان یکی از روش های فوق را برگزینید و سفارشات خود را از این طریق ثبت نمایید.

خرید به هرکدام از روش های فوق دارای مزایا و معایبی می باشد که باید حتما تمامی آن ها را مورد بررسی قرار بدهید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

به عنوان مثال برای فردی که از تهران می خواهد به اصفهان برود و خرید حضوری از کارخانه های آن شهر داشته باشد شرایط کاملا فرق دارد با فردی که در همان اصفهان سکونت دارد.

این فرد باید کلی هزینه های رفت و آمدی و حمل و نقل پرداخت نماید و در عین حال باید زمانی را هم که فرد برای خرید خود می گذارد را در نظر گرفت.

اما از مزیت های این نوع خرید می توان به این مورد اشاره کرد که دیگر هیچ گونه واسطه ای را نخواهید دید و به صورت مستقیم تمام خریدهای خود را از کارخانه انجام می دهید و قیمت نهایی آن بسیار مناسب می باشد.

راه دیگر خرید از طریق نمایندگی های رسمی کارخانه ها بود که در هر شهری برای خودشان راه اندازی نموده اند که کار مابقی افراد و خریداران را راحت نمایند.

در هنگام خرید از این نمایندگی ها باید بسیار توجه و دقت کرد که در دام افراد واسطه و سودجو نیوفتید و از نمایندگی های معتبر و رسمی خرید خود را انجام دهید.

راه آخری که اعلام کردیم خرید به روش اینترنتی می باشد که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها موجب شده است تا این روش را مردم بسیاری بپسندند و از آن در کارهای روزانه ی خودشان بهره ببرند.

این راه با توجه به شیوع ویروس کرونا بیشتر از قبل طرفدار پیدا کرده است و مردم ترجیح می دهند که خریدهای خودشان را به گونه ای انجام دهند که کمتر ارتباط با افراد دیگر و محیط های بیرون داشته باشند.

خرید از این طریق مزایای زیادی دارد مانن این که محدودیت زمانی و مکانی در ان وجود ندارد و به راحتی می توانید در هر زمان و مکانی خرید خود را تایید کرده و سفارشش را ثبت نمایید.

مزیت دیگر این روش این است که فرد می تواند نوع خرید خود را از هر نظری با کارخانه های متفاوت بررسی نماید و در این میان تحقیقاتی انجام دهد که کیفیت و قیمت و یا حتی سایر ویژگی هایی برای وی مهم است در کدام نساجی بهتر است.

در این حالت می تواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه خرج اضافی، بررسی های خود را ساماندهی نماید و سپس تصمیمات لازمه را بگیرد.

از معایب این روش می توان به این مورد اشاره کرد که فرد نمی تواند جنس پارچه و یا رنگ آن ها را ببیند و باید با استفاده از تجربیات دیگران این کار را انجام بدهد البته که در این شرایط کارخانه ها طبق درخواست مشتری کالیته هم ارسال می کنند که مشکل را حل می نماید.

نساجی بوریا

مرکز فروش محصولات کارخانه نساجی بوریا

هر کارخانه ای برای خودش مرکز فروش خاصی را تعیین می نماید و افراد و تولیدی ها می توانند از آن مراکز سفارشات خود را خریداری نمایند.

نساجی بوریا هم در شهرهای گوناگون برای خودش مراکز فروشی را در نظر گرفته است و شما می توانید با مراجعه به آن ها درخواست های خودتان را بیان کنید.

و یا این که هر مرکز فروشی برای خودش در حال حاضر، وبسایتی را طراحی کرده است که می توانید با استفاده از این روش هم با این مراکز ارتباطات لازم را برقرار نمایید.

شما می توانید در این مراکز محصولات مورد نیازتان را با قیمت های بسیار مناسبی خریداری کنید و تقریبا تمامی جنس های تولیدی و حتی رنگبندی متنوع آن ها را در آن محل ها مشاهده فرمایید.

خرید عمده پارچه بوریا اصفهان ارزان قیمت

نساجی بوریا پارچه های تولیدی خود را با قیمتی کاملا ارزان و به صورت عمده به بازار عرضه می نماید.

شما نیز می توانید هر حجم و تناژی که از این پارچه ها نیاز دارید را به صورت عمده از این مراکز خریداری نمایید.

جالب است بدانید که هرچه حجم خریداری شده بیشتر باشد شما می توانید از قیمت مناسب تری بهره ببرید و حتی در این میان، فروشنده می تواند تخفیفی خوبی را در نهایت بر روی اجناستان به شما بدهد.

از بهترین روش های خرید این است که اجناس مورد نیاز خودتان را کاملا به صورت عمده تهیه نمایید تا بتوانید سود خوبی را از این بابت نصیب خودتان کنید.

پارچه نساجی بوریا آنقدر کیفیت خوبی دارد که هر خریداری را به خودش جذب می نماید تا بالاتری حجم ممکن و مورد نیازش را از این نساجی تهیه کند.

در صورتی که در خریدهای عمده ای که دارید، مبلغ آن را نقدا پرداخت نمایید مطمئن باشید که فروشنده برایتان شرایط بهتری را در نظر می گیرد که بتوانید سود بهتر و بالاتری نیز به دست آورید.

این پارچه ها را به صورت عمده با هر روشی که بیان شد می توانید تهیه نمایید و فرقی بین روش های فوق نمی باشد و از هر طریق که شما بپسندید می توانند سود خوبی را نصیب شما نمایند.

پارچه چهار خانه بوریا

مناسب ترین پارچه پیراهنی از لحاظ قیمت و کیفیت

پارچه پیراهنی بوریا  با جنس پلی استر ویسکوز کلندر شده با لطافت بافت بسیار بادوام و مقاوم در برابر چروک شدن است.

پارچه پیراهنی شرکت نساجی بوریا با تراکم بافت بالا، زیر دست لطیف، ترکیب رنگ زیبا و قیمت مناسب از بهترین نمونه های پارچه پیراهنی موجود در بازار است.

از رقیب های بوریا پارچه شمیم اردکان می باشد

از انجا که طرح های متنوع و زیبا این شرکت تمام سلیقه ها را راضی نگه

داشته و همچنین با توجه به آنکه امکان سفارش به صورت تک طرح و رنگ انتخابی نیز هست این پارچه پیراهنی بسیار مناسب برای یونیفرم شرکت ها و البسه فرم مدارس و نهاد ها می باشد.

یمت خرید و فروش انواع پارچه های پیراهنی کارخانه نساجی بوریا 
با کیفیت ترین پارچه های پیراهنی ایرانی موجود در بازار است که بسیار با دوام است.
پارچه پیراهنی بوریا مناسب برای پیراهن های مردانه و زنانه ، خرج کار لباس و پوشاک ، یونیفرم های اداری و روپوش مدارس می باشد.
برای ارتباط مستقیم از طریق شماره تماس زیر در تماس باشید.۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴
پارچه پیراهنی

آشنایی با پارچه های پیراهنی  و اطلاع از قیمت خرید عمده انواع پارچه پیراهنی در بازار های فروش، لازمه کار سری دوزی ها پیراهن های مردانه و زنانه است. برای درک بیشتر اهمیت و چالش های موضوع بد نیست سوالاتی مطرح شود!

– در کشوری که بیش از ٧٩ میلیون جمعیت دارد باید چه مقدار پیراهن در سال تولید شود؟ آیا واقعا تمام نیاز کشور به پیراهن توسط تولیدی های پوشاک ایرانی تولید می شود یا حجم انبوه آن رسمی و غیر رسمی وارد خواهد شد؟

آیا می دانید بازار بهترین انواع پارچه پیراهن مردانه و زنانه کجاست؟ از قیمت فروش عمده انواع پارچه مردانه پیراهنی و نحوه خرید اینترنتی آن مطلع هستید؟

به نظر شما کارخانجات تولید پارچه و تولیدی های پوشاک، محصول خوب تولید می کنند و یا این که خوش سلیقه هستند و با نیاز روز جامعه خود را وقف می دهند که میل مردم به خرید پوشاک خارجی را کم کنند؟

پیراهن در دو نوع مردانه و زنانه تولید می شود که آقایان تمایل بیشتری به استفاده از آن دارند. پیراهن پر مصرف ترین پوشاک برای آقایان می باشد در نتیجه حوزه پر درآمدی خواهد بود.

در وهله اول شاید به ظاهر فکر کنید که انتخاب پارچه برای پیراهن کاری آسان خواهد بود!

قبل از خرید بهتر است ابتدا با سیستم توزیع پارچه و ضرر های احتمالی این راه بیشتر آشنا شوید.

کارخانه تولید پارچه پیراهنی :

تولید و بافندگی پارچه پیراهنی بخش عظیمی از صنعت نساجی کشور را دربرگرفته که بیش از هزار واحد تولیدی به خصوص در شهر اصفهان و یزد در این زمینه فعالیت دارند. حجم بالای تقاضا، تنوع سلیقه ها و مد گرایی انگیزه ای برای تولید میلیون ها متر از انواع پارچه های مورد مصرف پیراهن های مردانه و زنانه شده است.

پارچه پیراهنی

اما برای تداوم چرخیدن چرخ کارخانه و انگیزه برای تولید باید چه کرد؟ مشتری اصلی محصولات یک کارخانه نساجی کیست؟

4 دیدگاه دربارهٔ «خرید عمده پارچه نساجی بوریا اصفهان»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *