به نساجی گلی خوش آمدید

پخش عمده پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

آنچه در این مقاله می خوانید…

  • معرفی مشخصات پارچه های ضد آب صنعتی و بنر
  • موارد مصرفی پارچه های ضد آب کدام اند؟
  • چگونگی خرید پارچه ضد آب صنعتی بصورت عمده و ارزان
  • بازار فروش بهترین پارچه های ضد آب در ایران

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر را می توانید با همان قیمت دست اول کارخانه، از بزرگترین مرکز پخش عمده پارچه ضد آب ایران، سفارش خرید اینترنتی دهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های ضد آب می توانند با توجه به مشخصات منحصربفردی که نسبت به سایر پارچه های موجود در صنعت نساجی داشته، کاربردهای مختلف و البته مهمی را دارا باشند.

کاربردهای مهم پارچه های ضد آب صنعتی و بنر سبب شده تا کارخانجات تولید کننده این پارچه ها، کیفیت خوبی را تولید کرده باشند به طوری که تضمین کننده قابلیت ضد آب بودن این پارچه و در واقع درصد بالای عدم نفوذپذیری آب، باشد.

آیا می دانید که انواع پارچه های ضد آب صنعتی و بنر موجود در بازار کدام اند؟ این پارچه ها چه مصارفی دارند؟ چگونه می توان بهترین قیمت و کیفیت از پارچه های ضد آب را متناسب با هم خریداری کرد؟

اگر شما هم تولید کننده انواع محصولات و منسوجات ضد آب هستید و کیفیت و قیمت این پارچه ها برایتان مهم است، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

معرفی مشخصات پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

پارچه های ضد آب صنعتی با توجه به عملیاتی که روی سطح آنها صورت گرفته، می توانند مقاومت بالایی را در برابر نفوذ هر گونه رطوبت داشته باشند. این موضوع رابطه مستقیمی با کیفیت متریال استفاده شده در تولید این پارچه ها داشته است. در واقع هر چه مواد اولیه بکار رفته مرغوب تر باشد، قطعا شاهد تولید پارچه های ضد آب با کیفیت ویژه تری هستیم.

در ادامه نیز مرغوبیت محصولات یا منسوجات تولید شده می تواند رابطه مستقیمی با کیفیت یا مرغوبیت پارچه های مصرفی، داشته باشد.

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

در حال حاضر در کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه های ضد آب صنعتی و بنر که یکی از بهترین آنها در اصفهان فعالیت دارد، توانسته انواع پارچه های ضد آب زیر را تولید و به دست مصرف کننده برساند:

پارچه ضد آب بافت

این پارچه در متنوع ترین طرح ها و بافت ها عرضه شده و دارای خصوصیت ویژه ضد آب و ضد نور خورشیدن بودن می باشد. کالیته پارچه ضد آب بافت شامل زیرو p640، سومیت p630، برنو p650، جودان p620، کجراه p500، اشبالت، ملانژ و فلورانس می باشد.

پارچه برزنت ضد آب

پارچه برزنت ضد آب یکی از محبوبترین و پرفروش ترین پارچه های ضد آب صنعتی به شمار می آید که با عرض ۱۰۰ الی ۲۰۰ سانتی متر و متراژ رول ۱۰۰ متری، روانه بازارهای فروش شده است. این پارچه مقاومت بسیار بالایی در برابر نور خورشید، ساییدگی و پارگی، کشش و حتی عوامل فیزیکی و شیمیایی دارد.

پارچه ترانزیت

کالیته ترانزیت هم با متراژ هر رول ۲۸ متر و عرض یک و نیم تا دو متر عرضه شده و می تواند تمامی خصوصیات پارچه های برزنت ضد آب را هم دارا باشد.

پارچه جاجیم ضد آب صنعتی

در کالیته پارچه جاجیم ضد آب هم طرح بافت ها متنوع می باشد. این پارچه با رویه از جنس جاجیم و پشت از جنس ضد آب یا پلی پروپیلن تولید شده است.

پارچه چادری ضد آب

کالیته چادری در بین پارچه های ضد آب هم از متنوع ترین طرح ها و کیفیت ها برخوردار است. این کالیته در انواع آکسفورد خاویاری؛ آکسفورد برنو و واتر خطی به فروش می رسد.

پارچه شمعی پشت پنبه (بنتون)

این کالیته هم با عرض ۱۷۰ سانتی متر و متراژ رول ۵۰ متری عرضه می گردد.

کالیته بنر

در میان پارچه های ضد آب صنعتی، کالیته بنر که با نام پارچه بنر هم مشهور بوده، می تواند ویژگی ها و خصوصیات منحصربفردی را داشته باشد که توسط این کارخانه و مرکز فروش معتبر آن، عرضه شده است.

پارچه بنر، ۱۰ انس با کیفیت بالایی بوده و قابلیت بسیار بالای رنگ پذیری و چاپ پذیری، مقاومت خوب در برابر شرایط جوی، لبه های صاف و یکدست و درخشندگی بی نظیر را دارد.

موارد مصرفی پارچه های ضد آب کدام اند؟

بنظر می رسد که اولین مرحله در خرید هر پارچه، شناخت مشخصات و ویژگی های آن پارچه بوده و در مرحله بعدی، نوبت به شناخت کاربردها و موارد مصرفی پارچه، می رسد.

چرا امروزه گاها پیش آمده که برخی از تولیدی های تازه تأسیس، در انتخاب پارچه مصرفی خود جهت تولید محصول خاصی، اشتباه کرده و سبب پایین آمدن کیفیت تولیدی و حتی کاهش قدرت فروش خود شده اند.

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر همانطور که از نامشان پیداست، عمدتا در مصارفی که نیاز مبرم به عدم نفوذ رطوبت در شرایط جوی گوناگون داشته، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اما انتخاب جنس و نوع بافت یا کالیته پارچه ضد آب هم می تواند مهم باشد که تشخیص این موضوع بر عهده کارشناسان و مشاورین فروش است که می توانند شما را راهنمایی کنند.

اما به طور کلی می توان مهم ترین مصارف پارچه های ضد آب صنعتی و بنر را در این دسته بندی، معرفی کرد:

  • تولید انواع چادرهای مسافرتی ضد آب
  • تولید روکش برای بار کامیون ها و ترانزیت ها
  • کاور مخصوص تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
  • طراحی و تولید انواع سازه های چادری کششی مناسب ورزشگاه ها، کافه رستوران ها، پارک ها و غیره
  • تولید انواع سایبان های چادری و چترهای سایبان
  • استفاده از صنعت ساختمان سازی به عنوان عایق و ضد آب
پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

چگونگی خرید پارچه ضد آب صنعتی بصورت عمده و ارزان

تا به اینجا شما را با انواع پارچه های ضد آب صنعتی و بنر و مهم ترین مصارفی که این پارچه ها داشته، آشنا نمودیم. اما سوال مهم این است که با توجه به اهمیت کیفیت و قیمت پارچه های ضد آب، چگونه می توان به صورت عمده و با قیمت ارزانترین این پارچه را خریداری کرد؟

در واقع تولیدی هایی که انواع محصولات و منسوجات ضد آب را تولید می کنند، همواره به دنبال تأمین نیاز پارچه ای خود را قیمت ارزان تر و کیفیت بالاتر هستند.

چرا که می دانند اگر کیفیت پارچه های خریداری شده، بالا باشد، قطعا تولیدات آنها کیفیت مطلوب تری داشته و می تواند منجر به افزایش قدرت فروش آنان، گردد. از طرفی هر چقدر در قیمت پارچه های ضد آب صنعتی و بنر، اقتصادی تر خرید کنند، می توانند تولیدات با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری را داشته باشند.

یکی از راهکارهای خرید اقتصادی تر پارچه های ضد آب صنعتی و بنر این است که شما این پارچه ها را به صورت تناژ بالا و عمده تهیه کنید. با این وجود دیگر دغدغه ی کم آوردن عرض یا متراژ پارچه و دوباره کاری جهت مراجعه به بازارهای فروش پارچه را نداشته اید.

راهکار دوم، خرید اینترنتی پارچه ضد آب مورد نیاز شماست. اما خرید اینترنتی باید از طریق مراکز معتبری انجام شود که با کارخانجات بزرگ تولید کننده، ارتباط مستقیم داشته و قیمت دست اول کارخانه را به عرضه می رسانند.

بازار فروش بهترین پارچه های ضد آب در ایران

بازار فروش پارچه های ضد آب صنعتی و بنر در کشور ما، تقریبا در تمامی ایام سال، پر رونق می باشد. چرا که تولید انواع چادرهای مسافرتی، روکش های بار، کاور تجهیزات آزمایشگاهی و …، در تمامی ایام سال مورد نیاز بازار داخلی می باشد.

اما یک نگرانی از این بابت وجود داشته که با توجه به بازار فروش پرمخاطب پارچه های ضد آب صنعتی، ممکن است واسطه ها و دلالان پارچه، اجازه خرید این پارچه ها با کیفیت اصل و قیمت دست اول را ندهند!

در اینجاست که باز هم خرید اینترنتی پارچه ضد آب صنعتی و بنر، می تواند خریدی هوشمندانه برای هر خریداری در سطح کشور، تلقی گردد. اما از کجا و چگونه؟

خوشبختانه شما می توانید همین حالا از طریق این مجموعه فروش مستقیم بهترین پارچه های ضد آب صنعتی و بنر در کشور، خرید عمده و کاملا اقتصادی از نیاز پارچه ای خود را، مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی، انجام دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان