به نساجی گلی خوش آمدید

کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه | پارچه مناسب لباس کار

آنچه در این مقاله می خوانید 

 • ویژگی های بهترین کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه
 • مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پارچه مناسب لباس کار
 • مزیت خرید پارچه کتان لباس کاری به صورت مستقیم
 • بهترین قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه در کشور

کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه با ارائه این پارچه ها با کیفیت بالا سعی در برطرف کردن نیاز مصرف ‌کنندگان عمده دارد. جهت تهیه پارچه مناسب لباس کار و پرداخت مناسب ترین قیمت ممکن با این مجموعه در ارتباط باشید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

به لطف پیشرفت های تکنولوژی صنعت نساجی نیز تغییرات زیادی داشته به همین جهت در حال حاضر انواع مختلف پارچه را در بازار می بینید.

کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه به دلیل وجود بازار رقابتی پارچه های با کیفیت مناسبی تولید می کند، تا بتواند بیشترین نیاز بازار به پارچه های لباس کار را تامین نماید.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با مزایای خرید پارچه کتان لباس کاری به شکل مستقیم و دریافت بهترین قیمت پارچه کتان سی در صد پنبه با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه

به دلیل توسعه مشاغل مختلف باید برای هر گروه شغلی از لباس مخصوص استفاده گردد؛ زیرا لباس های مناسب نشان دهنده پرستیژ کاری کارمندان و تعیین‌ کننده رده شغلی آنها است.

کارخانجات گسترده در حال حاضر در زمینه تولید پارچه لباس کار فعالیت می کنند تا بتوانند نیاز بازار به این پارچه پر استفاده را تامین نمایند.

پارچه کتان سی درصد پنبه جزء پارچه‌های پرکاربرد است که در شرایط مختلف می ‌توان از آن استفاده کرد

استقبال زیاد از این پارچه سبب شده تا کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه کتان سی درصد پنبه فعال باشند.

اما همه تولیدات موجود در بازار مرغوب و باکیفیت نیستند؛ به همین جهت باید خریداران در هنگام انتخاب پارچه های مناسب توجه بیشتری داشته باشند.

به طور کلی بهترین کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه از برخی مشخصات و ویژگی‌ های خاص برخوردار است که سبب شده تولیدات آن کارخانه در بین فروشندگان و خریداران مطرح گردد.

بهترین کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه بدین صورت عمل می کند که:

 • برای ترکیب الیاف و همچنین ترکیبات رنگی، نیروهای متخصص و کاملاً حرفه‌ای را لستخدام کرده است.
 • تمامی دستگاه ها در حوزه ریسندگی ،بافندگی و رنگرزی را مطابق استانداردهای روز دنیا تهیه می نماید.
 • تمامی مواد اولیه در حوزه تولید نخ های مناسب برای بافت پارچه و همچنین رنگ های گوناگون برای واحد رنگرزی را در بالاترین سطح کیفیت تهیه می کند.
 • با بررسی دستگاه ها و خطوط تولید پارچه های با کیفیت بالا در تمامی مراحل ارائه می دهد.
 • به طور مرتب به آزمایش پارچه های تولید شده برای بررسی کیفیت می پردازد.

چندین کارخانه در داخل کشور وجود دارند که از ویژگی‌های ذکر شده برخوردار هستند و با خیال راحت می توان پارچه ‌های کتان تولیدی آنها را تهیه کرد که برخی از مهمترین آنها شامل کارخانه فدک، اردکان یزد، ایران ناز، زرین پود، فیلور یزد و کاماش می گردد.

مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پارچه مناسب لباس کار

داشتن لباس کار متحدالشکل برای کارمندان و کارگران در شرکت ها و ادارات امری لازم و ضروری است؛ زیرا هماهنگ بودن تمامی گروه ها نظم بیشتری را در محیط ایجاد می‌ کند.

البته نکته مهم این که استفاده از لباس کار مناسب، امنیت کارگران را در حین انجام فعالیت های مختلف تامین کرده و از اضطراب آنها برای انتخاب لباس مناسب محیط کار می کاهد.

پارچه های مورد استفاده برای دوخت لباس کار باید از برخی ویژگی ‌ها و مشخصات برخوردار باشند تا بتوانند در محیط های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

در اینجا مهمترین ویژگی ها و مشخصات پارچه مناسب لباس کار را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • مقاوم بودن پارچه ها در برابر مواد اسیدی، شیمیایی و قلیایی از ویژگی های مهم این پارچه ها محسوب شده زیرا در محیط های مختلفی از این پارچه ها استفاده می ‌شود.
 • داشتن استحکام بالا در برابر کشش و سایش جزء مشخصات لازم این پارچه ها است.
 • داشتن ثبات رنگی بالا و مقاومت در برابر نور خورشید موجب شده تا استفاده از آن در فضای باز کیفیت خود را از دست ندهد.
 • مقاومت پارچه در برابر چروک پذیری موجب شده تا افراد در پایان روز، ظاهری مرتب داشته باشند.
 • داشتن رنگ های مناسب برای محیط های مختلف، زیرا رنگ ها تاثیر زیادی در ایجاد پرستیژ کاری افراد دارند.
 • امکان دسترسی به گرماژها و ضخامت های مختلف که بتوان متناسب با شرایط آب و هوایی و دمای محیط و فضای کار از پارچه های مناسب استفاده کرد.
کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه

مزیت خرید پارچه کتان لباس کاری به صورت مستقیم

پارچه کتان لباس کاری به عنوان ماده اولیه مراکز تولیدی محسوب می شود که در حوزه لباس فرم و لباس کار فعال هستند.

خرید پارچه ‏کتان لباس کاری با قیمت مناسب برای این مراکز اهمیت بیشتری پیدا می‌ کند؛ زیرا تاثیر زیادی در هزینه های نهایی و قیمت ارائه محصول تولیدی آنها به بازار دارد.

در بین روش های مختلفی که جهت خرید پارچه کتان لباس کاری هست، انتخاب راه های مستقیم و بدون واسطه مزایای بیشتری برای خریداران به وجود می آورد.

خرید پارچه های کتان به صورت مستقیم موجب شده تا قیمت های مناسب تری را برای این پارچه ها پرداخت نمایند.

مهمترین مزیت خرید مستقیم، پرداخت قیمت کمتر نسبت به بازارهای فروش و همچنین دسترسی به تنوع بالای پارچه ‌ها و انتخاب نمونه های مناسب با شرایط کاری است.

زیرا با خرید مستقیم، پارچه ها از درب کارخانه تولید کننده ارسال شده و هزینه های مربوط به حمل و نقل و جابجایی و انبارداری در این پروسه حذف می شود.

بهترین قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه در کشور

پارچه کتان سی درصد پنبه در حال حاضر در مراکز مختلفی ارائه می گردد؛ زیرا حجم خرید و فروش آن در بازار بالا است.

جهت خرید پارچه کتان سی درصد پنبه با قیمت مناسب از طریق مراکز معتبر پخش عمده اقدام نمایید.

در این مجموعه بهترین قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه در کشور ارائه می شود؛ زیرا به عنوان یک پل ارتباطی میان کارخانجات تولید کننده و مصرف ‌کنندگان نهایی عمل می کند.

تمامی پارچه های ارائه شده در این مجموعه اصل بوده؛ زیرا با کارخانه پارچه کتان سی درصد پنبه ارتباط مستقیم دارد و اصل بودن پارچه ها را می توان با بررسی حاشیه پارچه و کد رهگیری و لیبل آن مشخص کرد.

با ثبت سفارش در این مجموعه برای تهیه پارچه لباس کار در نمونه های مختلف می توانید تجربه یک خرید هیجان انگیز را برای خود به وجود آورید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان