به نساجی گلی خوش آمدید

خرید پارچه ترگال عمده| بهترین قیمت ترگال کجراه

برای خرید پارچه ترگال عمده بهتر است به بازار اصفهان بروید ،تمای شرکت های تولید کننده اونجا قرار دارند.قیمت پارچه ترگال به دلیل وزن پایین تر از پارچه ترگال کجراه کمتر است،پارچه ترگال مناسب فرم مدارس و پارچه کجراه مناسب برای لباس کار است.پارچه ترگال با وزن ۲۴۰ گرم در عرض با ۱۵۰ سانتیمتر و الیاف نخ سی دولا ۷۰درصد فلامنت و ۳۰ درصد پلی استر ویسکوز تولید می شود.

مشاوره رایگان ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه ترگال مانتویی مناسب چه فصلی است؟
پارچه ترگال مانتویی مناسب چه فصلی است؟

تقسیم بندی پارچه ترگال بر اساس مصرف

ترگال چیست؟از کجا می توان ترگال بخرم؟

ترگال پارچه ایرانی است که از الیاف پنبه ،ویسکوز و فلامنت با گرماژ ۲۴۰ گرم در عرض ۱٫۵ متر و طاقه ۴۰ متری و رول ۱۰۰ متری تولید می شود.

برای خرید ترگال به شرکت های زیر مراجعه کنید.

  • نساجی تک
  • گلدبافت
  • نساجی فدک
  • زرین پود
  • کاماش
  • بافتین
قیمت پارچه ترگال مانتویی فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال مانتویی فرم مدارس

جنس ترگالین پنبه چیست؟

جنس ترگالین پنبه مثل ترگال است فقط به جای ویسکوز ،فلامنت پنبه دارد،بهتر است برای فرم مدارس از ترگال معمولی و برای کت و شلوار مجلسی از جنس ترگالین پنبه استفاده شود

پارچه ترگال کجراه ۳۰۰ گرم سوپر ۱۰۰ فدک

پارچه ترگال کجراه ۳۰۰ گرم سوپر ۱۰۰ فدک بهترین پارچه برای تولید لباس کار است ،رنگ ثابت ،گرماژ بالا و مقاومت در برابر نور سبب شده پارچه ترگال کجراه ۳۰۰ گرم سوپر ۱۰۰ فدک بهترین گزینه برای فرم مدارس و لباس کار باشد.

قیمت پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال


قیمت پارچه ترگال مدارس تک و فدک

قیمت پارچه ترگال مدارس بستگی به حجم خرید شما دارد ،قبل از خرید از چند فروشگاه استعلام بگیرید،کمپانی های معتبر شرکت فدک ،تک . بافتین . کاماش و گلد بافت بهترین پارچه های فرم مدارس و بهترین قیمت پارچه ترگال مدارس را در بازار ایران عرضه می کنند.

قیمت پارچه ترگال سرمه ای تک

قیمت پارچه ترگال سرمه ای برای خریداران پارچه فرم مدارس است بسیار مهم است برای خریدقیمت پارچه ترگال سرمه ای تک بهتر از نمایندگی اصلی خرید کنید.www.nasajitak.ir

معایب پارچه ترگال
معایب پارچه ترگال

پارچه کتان ترگال مناسب چه فصلی است؟

پارچه کتان ترگال مناسب برای لباس کار مخصوصا بندرعباس و بوشهر است ،ورن این پارچه از کتان هفتاد درصد پنبه کمتر است.

پارچه کتان ترگال معمولاً مناسب فصل‌های گرم سال است، به ویژه بهار و تابستان. این نوع پارچه به خاطر سبکی و خنکی آن برای فصول گرم بسیار مناسب است. از طرفی، کتان ترگال می‌تواند انعطاف پذیری کافی برای استفاده در فصل پاییز را نیز داشته باشد، اما برای زمستان، احتمالاً باید با لایه‌بندی دیگری همراه شود یا از پارچه‌های گرم‌تر استفاده کرد.

 
 
 
 
 
 


پارچه ترگال قیمت عمده در تهران


قیمت پارچه ترگال مانتویی


معایب پارچه ترگال رنگ مستقیم


پارچه ترگال خنک است؟

قیمت پارچه ترگال درجه یک

 


پارچه ترگال چروک میشه

Call Now Buttonمشاوره رایگان